www.svethardware.cz
>
>
>

Insideři mohou hrát Battlefield 1 Beta

Insideři mohou hrát Battlefield 1 Beta
, , aktualita
Na dnešní den nám společnosti Electronic Arts a DICE slíbili hratelnou betaverzi hry Battlefield 1, což splnili. Již včera si mohli zahrát tzv. insideři, přičemž široká veřejnost si bude moci zahrát od dnešního dne.reklama
Battlefield 1 můžeme označit za reboot své série, který nás vrátí do první světové války. Vývojáři přitom slíbili, že už dnešní den si budeme moci zahrát veřejnou betaverzi, jejímž prostřednictvím si Electronic Arts a DICE z lidí udělají nakrátko betatestery a zároveň je tím namlsají na koupi plné verze chystané na říjen. Taková strategie se ostatně už osvědčila a vývojáři ji nyní používají namísto dříve tak moc rozšířených demoverzí.

Už dnes si mohou Battlefield 1 vyzkoušet všichni, jimž musí k tomu nejdříve do e-mailové schránky dojít příslušný klíč. Jde o ty uživatele, kteří se přihlásili do programu Battlefield Insider na příslušných stránkách a ti, kteří se přihlásili ještě před 21. srpnem, si mohli zahrát už včera. Jejich výhoda tak spočívá pouze v tom, že si zahrají o 24 hodin dříve než ostatní.

Jak už jsme jednou uvedli, tato betaverze Battlefield 1 nabídne režim Conquest pro až 64 hráčů, dále režim Rush v lokaci Sinajské pouště a hráč si bude moci vyzkoušet létání v letadle, řízení tanku a také hřbet koně. Jedná se také zároveň o zátěžový test připravených serverů, aby byly připraveny na nápor hráčů, kteří si zakoupí finální verzi. Ta je stále chystána na 21. října.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik