www.svethardware.cz
>
>
>
>

Kingston DataTraveler Locker+ G3, šifrovaný USB disk s cloudovou zálohou

Kingston DataTraveler Locker+ G3, šifrovaný USB disk s cloudovou zálohou
, , aktualita
Společnost Kingston přidala novou funkci svým USB diskům DataTraveler Locker+ G3. Jejich obsah může být nyní zálohován ještě na cloudových službách, což zajistí přístupnost dat v případě krádeže USB disku.reklama
Kingston rozšiřuje možnosti svých USB disků DataTraveler Locker+ G3 (DTLPG3) o funkci zálohování obsahu na cloudových úložištích. Data jsou na disku hardwarově šifrována, ochráněna heslem a v případě 10 neúspěšných pokusů o prolomení hesla se disk zamkne a přeformátuje. Novinkou je však schopnost zálohovat chráněný obsah na cloudových úložištích. Mezi podporovanými jsou Google Drive, Microsoft OneDrive, Amazon S3, Dropbox a Box.


Kingston DataTraveler Locker+ G3 64 GB


V případě odcizení disku tak budou data pro uživatele i nadále přístupná. Vše je umožněno díky softwaru USBtoCLOUD od společnosti ClevX, které je podporován pouze u Windows. Samotný disk ale spolupracuje i s MacOS 10.7 a novějším. Rozměry disku činí 60,56×18,6×9,75 mm a k dispozici je v kapacitách 8 GB až 64 GB. 8GB varianta nabízí rychlost čtení 80 MB/s a podstatně slabších 10 MB/s u zápisu. 16GB verze je na tom lépe, u čtení je to 135 MB/s, u zápisu pak 20 MB/s. Nejvýkonnější jsou 32GB a 64GB varianty, které shodně nabídnou 135 MB/s u čtení a 40 MB/s u zápisu.

Zdroj: TZ Kingston

Kingston DataTraveler Locker + G3 8GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 16GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 32GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Kingston DataTraveler Locker + G3 64GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek