www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Lenovo AiO řady B: Intel Realsense i hardware od AMD

Lenovo AiO řady B: Intel Realsense i hardware od AMD
, , aktualita
Lenovo uvádí na trh tři nové modely počítačů All in One, a to jeden B40 a dva B50, které jsou určeny do kanceláří i domácností. Založeny jsou přitom na hardwaru od Intelu i AMD a ceny se pohybují od 13.000 Kč.reklama
Lenovo B40-30, Lenovo B50-30 a Lenovo B50-35 jsou tedy nové přírůstky na trhu s počítači typu vše v jednom. Lenovo B50 navíc disponují kamerou Intel RealSense 3D, která nabízí další možnosti pro ovládání počítače pomocí gest či výrazů obličeje. RealSense 3D byla představena společně se 14nm procesory Intel "Broadwell".

Nová Lenova jsou vybavena displeji typu IPS s rozlišením Full HD, přičemž B40 mají úhlopříčku 21,5" a B50 mají 23,8" displej. Nabízí také 10bodové dotykoové ovládání a nad displejem najdeme krom RealSense 3D u B50 webkameru s rozlišením 2 Mpix.

Modely Lenovo B50-30 a B50-35 mají ve výbavě stereo reproduktory značky JBL se systémem Dolby Home Theater, zatímco B40-30 má prosté stereo reproduktor s Dolby Advanced Audio. B40-30 a B50-30 jsou založeny na procesorech Intel 4. generace, až 16 GB paměti DDR3 a grafickými čipy NVIDIA GT820A nebo NVIDIA GT840A s až 2 GB paměti. Pro data tu máme maximálně 2 TB na disku.

Lenovo B50-35 zase využívá moderní procesory AMD s grafickým čipem R7 A260 a volitelnou kapacitou až 2GB. Všechny nové modely jsou k dispozici u českých prodejců, alespoň dle zprávy Lenova, přičemž B40-30 přijdou na 13.000 Kč a víc, B50-30 začínají na 24.000 Kč a B50-35 na 20.000 Kč.

Zdroj: TZ Lenovo
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek