www.svethardware.cz
>
>
>

Lenovo má nové logo i strategii

Lenovo má nové logo i strategii
, , aktualita
Společnost Lenovo dnes oznámila, že má jednak nové logo a pak i novou strategii. Ta se týká především komunikace společnosti se svými zákazníky, k čemuž chce prý využít mnoho různých komunikačních kanálů.reklama
Své nové logo i firemní strategii shodou okolností nedávno představila také společnost Logitech, která bude nyní využívat i značku Logi. Co se týče nového loga Lenova, to se od starého liší použitím normálního fontu namísto kurzívy, dále má velké písmeno L a jediným ozvláštněním pak je natočené písmeno e.

A co k tomu říká samotná firma Lenovo, která nové logo představila na konferenci Lenovo Tech World? Prý bylo navrženo "s důrazem na vysokou adaptabilitu napříč všemi segmenty společnosti", kam patří osobní počítače, telefony či firemní hardware. Má být digitálním oknem do světa a spojeno je s pohybem a energií pod heslem „Never Stand Still“.

Firma také uvádí, že zmíněná konference završila deset let jejího vývoje, během nichž se změnila z počítačové firmy na globální společnost, která se zaměřuje obecně na uživatelskou elektroniku. Její nové logo tak má být i více zaměřeno na spotřebitele. Deset let vývoje je zmíněno proto, že právě před deseti lety Lenovo akvizovalo počítačovou divizi společnosti IBM, pak získala i firmu Motorola Mobility a v předchozím roce také divizi serverů x86 rovněž firmy IBM.

Na našem trhu si Lenovo také nárokuje pozici jedničky, však na konci minulého roku byla tato firma největším dodavatelem desktopových osobních počítačů, oblíbenou je také na trhu s notebooky a tablety a v minulém roce se také oficiálně na náš trh dostaly chytré telefony Lenovo.

Zdroj: TZ Lenovo
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti
Už po nástupu pascalové karty TITAN X bylo jasné, že si NVIDIA někdy přichystá také její čistě herní verzi, kterou už můžeme označit za GeForce GTX 1080 Ti. Ta má dle aktuálních informací nastoupit v lednu vybavená GPU GP102.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala,  3 komentáře
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek