www.svethardware.cz
>
>
>

Metal Gear Solid V: krabicová verze obsahuje jen prázdný disk

Metal Gear Solid V: krabicová verze obsahuje jen prázdný disk
, , aktualita
Pokud jste ten typ zákazníka, který si své hry raději ještě kupuje v maloobchodě v podobě krabicové verze, pak můžete zbystřit. V případě titulu Metal Gear Solid V si totiž koupíte Blu-ray disk, který obsahuje jen instalaci Steamu.reklama
Toužebně očekávaný titul Metal Gear Solid V: The Phantom Pain už přinesl firmě Konami řadu problémů. Jeho vývoj stál už na 80 milionů dolarů, kvůli čemuž musely být práce na ostatních titulech dočasně pozastaveny a nyní tu máme nepříjemnou zprávu pro ty, kteří si chtějí pořídit krabicovou verzi hry.

Takové verze si zákazníci pořizují obvykle proto, aby měli v ruce fyzické médium, z nějž budou moci hru instalovat. Více uživatelů tedy raději využije elektronickou distribuci hry přes Steam nebo jinou službu, což znamená nutnost jejího stáhnutí z Internetu, což majitelé krabicové verze dělat nemusí. Tedy nemuseli, ale v případě Metal Gear Solid V se tomu nevyhnou. V krabici se totiž nachází jen prosté CD, na němž je uloženo necelých 9 MB, což zabírá instalace Steamu.

Společnost Konami neuvedla, proč se rozhodla vydat takovou krabicovou verzi, ale my můžeme hádat, že tak učinila jednoduše proto, aby zabránila předčasnému úniku nelegálních kopií her před oficiálním datem uvedení na trh. A to nastane zítra, 1. září.

To je sice velmi hezké, ale pak jaksi koupě krabicové verze naprosto postrádá smysl. Její majitelé si stejně budou muset celých 28 GB stáhnout z Internetu a dodané CD mohou využít třeba jako podtácek. Konami bylo i v ostatních ohledech až moc úzkostlivé a herním recenzentům ani nechtělo rozeslat testovací verze hry. Pokud tedy recenzenti chtěli nový MSG V vyzkoušet, museli se dostavit na předem určené místo a tam měli možnost si hru pod dohledem zahrát. Vypadá to tedy, že v poslední době přestal v království Konami vládnout zdravý rozum.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik