www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Metal Gear Solid V: pro GeForce zdarma

Metal Gear Solid V: pro GeForce zdarma
, , aktualita
Aktualizováno: NVIDIA plánuje ke svým grafickým kartám přidat jako bonus další herní hit. Po novém Zaklínačovi a Batmanovi se nyní zákazníci dočkají hry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jaké jsou tedy podmínky?reklama
NVIDIA se tedy dohodla s Konami na tom, aby ke svým grafickým kartám mohla přibalit kupón na hru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Tuto skutečnost už potvrdil velký internetový výrobce Newegg, takže můžeme považovat celou věc za hotovou. V krátké době se tak jedná o třetí očekávaný herní hit, a to po Witcher 3: Wild Hunt a problémovém Batman: Arkham Knight.

Newegg slíbil, že nový Metal Gear Solid začne být přibalován ke kartám NVIDIA již brzy, ale firma nezveřejnila, ke kterým modelům to přesně bude. Mluví se ale právě o náhradě za Batman: Arkham Knight a ten byl k dispozici ke kartám GeForce GTX 970, GTX 980 a GTX 980Ti. Vedle toho by mohl být k dispozici i k GeForce TITAN X, ale ke GeForce GTX 960 pravděpodobně ne. Té asi zůstane pouze Witcher 3, stejně jako mobilním GeForce GTX 980M a 970M, ale necháme se překvapit.

Titul Metal Gear Solid V: The Phantom Pain byl již představen na E3 2015, kde obdržel řadu cen a byl často nominován (IGN Game of the Show, Gamespot Best of E3, Polygon Editor’s Choice, atd.). Vypuštění hry na trh je plánováno na 1. září pro PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360, ovšem zájemci o PC verzi si počkají do 15. září. To ale neznamená, že potřebný kupón na tuto hru se nemůže začít přibalovat ke kartám podstatně dříve.Aktualizace: Dnes, 24. července, NVIDIA potvrdila, že Metal Gear Solid V: The Phantom Pain bude skutečně přibalovat ke svým vybraným kartám, přičemž se to týká téměř všech moderních GeForce. Jde o GeForce GTX 980 Ti, GTX 980, GTX 970, GTX 960 a notebooky s mobilními GTX 980M a GTX 970M.

NVIDIA neuvedla, zda byla hra vylepšena o nějaké efekty nabízené v GameWorks, ovšem slíbila, že pro nový MGS připraví příslušné ovladače, a to i Game Ready s SLI profily a příslušnou konfiguraci pro GeForce Experience. Není také jasné, zda se NVIDIA rozhodne nějak kompenzovat ty, kteří se rozhodli ke koupi nové karty i kvůli problémovému Batman: Arkham Knight. Bylo by od ní rozhodně hezké, kdyby tyto uživatele odškodnila klíčem pro MGS.

Zdroj: WCCFtech
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik