www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft One Drive nabídne 15 GB zdarma

Microsoft One Drive nabídne 15 GB zdarma
, , aktualita
Společnost Microsoft se rozhodla zrevidovat ceny a celkovou nabídku týkající se služby One Drive pro ukládání dat na cloudový server. Asi největší počet uživatelů bude zajímat, že pro všechny tu je 15 GB prostoru zdarma, ovšem v nabídce je i 1 TB.reklama
Úložný prostor na Microsoft One Drive, který je poskytovaný zdarma, tedy naroste ze 7 GB na 15 GB. Nicméně to Microsoft uživatelům One Drive nabídl již dříve, ale pouze jako možnost navýšení základních 7 GB podmíněnou třeba tím, že ke službě přizveme další uživatele. Tyto možnosti však zůstanou, takže ve výsledku se můžeme snadno dostat nad oněch 15 GB. Například další 3 GB dostaneme tehdy, když One Drive využijeme pro zálohování fotografií z mobilního zařízení. I tak bude ale nová nabídka daleko zajímavější pro uživatele a předplatitele Office 366.

Ti mají možnost za poplatek šesti liber či 170 korun měsíčně získat jednak možnost využít samotný balík Office 365 Personal a k němu pak automaticky získají 1 TB, přičemž v předchozí nabídce bylo pouze 20 GB. O dvě libry (nebo 80 Kč) více zaplatíme za Office 365 Home pro až pět uživatelů a 60 liber (cca 200 Kč) za čtyři roky, což je nabídka pro studenty univerzity. Pokud nechcete využívat Office 365 a potřebujete pouze prostor pro data, pak cena jsou dvě libry za každých 100 GB prostoru.

Pokud již svůj účet máte a jste třeba i předplatitelem Office 365, budou vám nové možnosti automaticky odemknuty. Microsoft dále zdůrazňuje, že pouhá kapacita online úložiště není to hlavní, čím chce zaujmout. Jsou to především služby, které jsou na ní postaveny, tedy možnosti pro sdílení nebo zmíněné Office 365. Nicméně tyto novinky jsou právě o zvyšování kapacity a lepší konkurenceschopnosti ve světě, kde jsou vážnými konkurenty služby Google Drive nebo Dropbox.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře