MSI Z97S SLI Krait Edition: deska pro casemodding?

MSI Z97S SLI Krait Edition: deska pro casemodding?
, , aktualita
Základní deska MSI Z97S SLI Krait Edition byla dle svého výrobce navrhnuta ve spolupráci s předními casemoddery a nabídne nové funkce a vylepšení. Pojďme se tedy podívat na to, co to znamená.reklama
Z97S SLI Krait Edition od společnosti MSI je prý určena pro ty, kteří hledají dobře vybavenou desku s unikátním vzhledem a designem. Nicméně v podstatě stejně vypadá i nedávno představená deska MSI Z97 Krait Edition, která byt tak měla k novému modelu velmi blízko. Ovšem dle stránek výrobce žádná Z97 Krait Edition není, a tak je pravděpodobné, že ve skutečnosti jde o tu samou desku, která pouze před měsícem ještě neměla ve svém označení písmeno S.

Samozřejmé je, že deska podporuje režim SLI, když už to má v názvu a neřpřijdeme ani o podporu AMD CrossFire. Konkrétně je to tedy maximálně dvoucestný řežim, pro nějž jsou připraveny dva sloty PCI Express 3.0 x16, které mohou pracovat v režimech x16/- a x8/x8. Vedle nich tu máme dva PCI a tři PCI Express 2.0 x1.

Co se týče onoho návrhu desky, na němž se měli podílet přední casemoddeři, pak jde pouze o kombinaci černé a bíllé barvy, po níž jejich komunita prý "vyloženě toužila". Pokud jste tedy očekávali i něco jiného, co by se týkalo casemoddingu, nedočkali jste se.

MSI zde použilo komponenty Military Class 4, procesor má k dispozici šestifázové napájení, nezapomnělo se na rozhraní M.2 ani SATA Express a pro přetaktování může posloužit funkce OC Genie 4. Více se o této základní desce dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ MSI
Nejpopulárnější základní desky
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře