www.svethardware.cz
>
>
>
>

Na nový Assassin's Creed ve Full HD budeme potřebovat 3GB kartu

Na nový Assassin's Creed ve Full HD budeme potřebovat 3GB kartu
, , aktualita
Ubisoft zveřejnil minimální požadavky na hardware a doporučenou konfiguraci pro nový Assassin's Creed: Syndicate. Z nich vyplývá, že abychom si slušně zahráli v rozlišení Full HD, budeme potřebovat alespoň 3GB grafickou kartu.reklama
Informace, že GeForce GTX 960 bude už brzy jen jako 4GB karta tak dostává nový rozměr. NVIDIA s vývojáři her spolupracuje, a tak jistě dopředu ví, jaké budou jejich požadavky na hardware. Assassin's Creed: Syndicate ale není jediná hra, která bude chtít pro hraní se slušnými detaily kartu s více jak 2 GB paměti. Ještě tu je třeba Shadow of Mordor a z rozhodnutí NVIDIE dostat z trhu 2GB karty GTX 960 je znát, že jich brzy může být více. Však tato karta jinak má sílu na to, aby stačila na moderní AAA tituly ve vysokém nastavení při Full HD, ale pokud musíme kvůli nízké kapacitě paměti nastavit méně kvalitní textury, zbytečně se tím připravujeme o kvalitu a dostáváme se na úroveň konzolí.

Tvůrci hry Assassin's Creed: Syndicate tedy silně doporučují, abychom si připravili alespoň 3GB grafickou kartu, a to i pro hraní ve Full HD. Minimální požadavky ale tak drastické nejsou, jak ukazuje následující výpis:


Minimální konfigurace
 • Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit verze)
 • Intel Core i5 2400S @ 2,5 GHz nebo AMD FX 6350 @ 3,9 GHz
 • 6GB nebo více RAM na Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • NVIDIA GeForce GTX 660 nebo AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM a Shader Model 5.0)
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • DirectX zvuk
 • 50 GB prostoru na disku


Doporučená konfigurace
 • Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit verze)
 • Intel Core i7-3770 @ 3,5 GHz nebo AMD FX-8350 @ 4 GHz
 • 8GB RAM
 • NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB), GTX 970 (4GB) nebo AMD Radeon R9 280X (3GB) a lepší
 • DirectX June 2010 Redistributable
 • DirectX 9.0c zvuk
 • 50 GB prostoru na disku

Kvalitu grafiky si ale budeme moci upravit pomocí řady nastavení, přičemž z vyjádření Ubisoftu vyplývá, že v menu bude i jistý "VRAM meter" čili ukazatel toho, kolik paměti na kartě budeme pro dané nastavení potřebovat. Na této hře tedy NVIDIA také spolupracovala, a ta tak bude podporovat její technologie jako G-Sync, profily GeForce Experience, TXAA, měkké stíny PCSS a HBAO+. Vedle toho budeme moci využít také MSAA, AMD Eyefinity / NVIDIA Surround (až 3 monitory vedle sebe) a samozřejmě také CrossFire a SLI.

Assassin's Creed: Syndicate přijde na trh 19. listopadu, čili za necelé dva týdny.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek