www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Na W10 Anniversary Update budeme čekat i do listopadu

Na W10 Anniversary Update budeme čekat i do listopadu
, , aktualita
Už od začátku srpna Microsoft nabízí novou verzi Windows 10 známou jako Anniversary Update. Zdaleka ne všichni uživatelé se ale této verze dočkali a jak to vypadá, řada z nich si bude muset počkat až do listopadu.reklama
Windows 10 Anniversary Update byl vypuštěn jako obvykle v úterý, a to 2. srpna tohoto roku, takže už je k dispozici více než šest týdnů. Microsoft už tehdy řekl, že jej bude přes službu Windows Update uvolňovat postupně, ovšem že to bude až takto pomalé, to jsme nečekali. Někteří uživatelé se jej dočkají až v listopadu, čili až za tři až čtyři měsíce po uvolnění. V tu dobu už budeme pomalu očekávat další velkou aktualizaci pro Windows 10, která je plánována na příští rok.

Kdo chce, může si kdykoliv verzi Windows 10 Anniversary Update nainstalovat sám (viz první odkazovaný článek), ovšem vzhledem k tomu, jak se Microsoft novou verzí systému chlubil a jak její funkce propagovat, tak bychom očekávali, že s jejím rozšiřováním si pospíší.

Nová verze systému přináší především zlepšení virtuální asistentky Cortana, což nás nemusí v našich končinách moc zajímat, ale pak tu je také nová funkcionalita pro prohlížeč Edge nebo propojení s konzolí Xbox One, díky němuž budeme moci hrát tituly jako Halo 5: Forge, ReCore, Gears of War 4, Forza Horizon 3 a jiné na PC i na Xboxu nehledě na to, jakou verzi jsme si koupili. Na druhou stranu se Microsoft možná snaží rozšiřování nové verze systému brzdit kvůli tomu, aby měl čas na vychytání chyb. Objevily se totiž potíže s funkcí některých antivirových programů, s webkamerami, prohlížečem Google Chrome a jiné.

Zdroj: KitGuru
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek