www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nový DOOM v testovací Alfa verzi se představuje

Nový DOOM v testovací Alfa verzi se představuje
, , aktualita
Očekávaný restart série DOOM nás ještě v plné verzi řadu měsíců nepotěší, ale vybraní lidé si už budou moci zahrát alfaverzi této hry, která má za úkol otestovat serverovou infrastrukturu pro finální nasazení. Půjde tedy o multiplayer.reklama
Studia Bethesda a id Software zveřejnila první screenshoty z hry DOOM v průběhu letošního června, kdy jsme se dozvěděli také to, že finální verze hry je chystána na jaro příštího roku. To stále platí a dočkají se jak PC hráči, tak majitelé konzolí PS4 a Xbox One.
- screenshot v rozlišení Full HD - klikněte pro zvětšení -


Nová uzavřená alfaverze má tedy sloužit čistě pro otestování serverů, zda budou připraveny na nápor uživatelů a nemá reprezentovat finální verzi hry či snad být jejím demem. Vývojáři si ji připravili pouze v anglické verzi, ovšem hotová hra bude samozřejmě vícejazyčná.
- screenshot v rozlišení 4K - klikněte pro zvětšení -


Alfaverze obsahuje jednu mapu pro multiplayer, která dostala název Heatwave a jde o jisté industriální prostředí bohatě zásobené náboji, brněním a lékárničkami. Prostředí má být složeno z úzkých koridorů a pěších cest vedoucích k velkému otevřenému prostoru v centru mapy s bonusy. Hráči budou moci bojovat sami za sebe nebo ve dvou týmech po šesti. K dispozici bude jako bonus Gauss Rifle, tedy výkonná puška a také Revenant, tedy mocný démon, do nějž se hráč bude moci vtělit. Zbylý arzenál bude omezen na šest zbraní a dvě specialitky osobní výbavy:
  • Vortex Rifle
  • Super Shotgun
  • Repeater
  • Rocket Launcher
  • Static Cannon
  • Plasma Rifle
  • Personal Teleporter
  • Frag Grenade

Zdroj: wccftech
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů