www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA nabídne Rise of the Tomb Raider zdarma

NVIDIA nabídne Rise of the Tomb Raider zdarma
, , aktualita
Pokud si plánujete pořídit výkonnější z karet NVIDIA GeForce GTX generace Maxwell, počkejte si ještě pár dní a budete mít možnost společně s kartou získat také nový herní titul Rise of the Tomb Raider. Takže jaké jsou podmínky?reklama
Hra Rise of the Tomb Raider bude nabízena jako bundle k vybraným kartám od tohoto čtvrtka, tedy od 7. ledna. Dosáhnou na ni ovšem pouze noví majitelé výkonnějších grafických karet GeForce popřípadě hotových počítačů, které jsou jimi vybaveny. Tyto informace unikly trošku předčasně díky ruskému zastoupení firmy NVIDIA.

V minulém týdnu se objevily spekulace, že tomu tak bude, ovšem byly důvody k pochybám. Nový Rise of the Tomb Raider je totiž produktem firmy Square Enix a její předchozí díly se objevily v rámci AMD Gaming Evolved. Předpokládá se tak, že i tato novinka si zachová na PC podporu AMD Tress FX, přičemž na Xbox One a PS4 je již k dispozici několik měsíců.

Pro zisk kopie Rise of the Tomb Raider zdarma je třeba si koupit jednu z karet GeForce GTX970, GTX980 a GTX980Ti, popřípadě počítač s GTX 980, GTX 980M nebo GTX 970M. Nabídka vyprší 23. února, takže máte dost času na rozmyšlení, ovšem do té doby může být zásoba karet či PC s tímto bonusem vyprodána. Hru si jinak budete moci pořídit třeba na Steamu, a to právě již od 7. ledna.

Co se týče firmy NVIDIA, o té jsme zatím v novém roce moc neslyšeli, tedy krom vyjádření jejího zástupce o _ID:="CD71C8395C28EBE5C1257F3000411814"; @eval(genURL). Počkat si ale musíme už jen do zítřejšího odpoledne, kdy NVIDIA otevře svá novinková stavidla. Pokud máte zájem, zde budete moci sledovat její prezentace online.

Zdroj: DSOG
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek