NVIDIA nabízí ke kartám novou hru zdarma

NVIDIA nabízí ke kartám novou hru zdarma
, , aktualita
Společnost NVIDIA si ve spolupráci s Ubisoftem připravila akci 'Pick Your Path', v jejímž rámci si zákazníci budou moci ke své grafické kartě vybrat jednu hru zdarma. Jaké jsou tedy podmínky a nabídka?reklama
NVIDIA se tak snaží nabídnout něco, co by vyvážilo konkurenční nabídku firmy AMD, a to známý program Never Settle, jímž se nedávno oháněl i Roy Taylor. Ten se snažil přesvědčit veřejnost, že právě Never Settle je jedním z hlavních důvodů, proč je koupě karet Radeon výhodnější. Jako by tedy NVIDIA svou akcí 'Pick Your Path' promptně reagovala.

NVIDIA a Ubisoft tedy nabízí jednu hru zdarma pro ty zákazníky, kteří si pořídí jednu z následujících karet:
  • GeForce GTX 980
  • GeForce GTX 970
  • GeForce GTX 780 Ti
  • GeForce GTX 780
  • GeForce GTX 980M
  • GeForce GTX 970M


Do výčtu tedy patří i dvě mobilní karty, takže je zřejmé, že akce platí i pro notebooky, jež je mají ve výbavě. Pokud jste si již jednu z těchto karet pořídili, máte zřejmě smůlu, protože akce startuje tento týden a pokračovat bude do konce tohoto roku. NVIDIA přitom doporučuje, abychom si u svého prodejce ověřili, že se 'Pick Your Path' na vybraný model skutečně vztahuje, abychom nepřišli zkrátka. Jaké tři hry jsou tedy v nabídce?

  • The Crew
  • Far Cry 4
  • Assassin's Creed Unity

Dle nabídky si tedy můžete vybrat jednu z uvedených her, přičemž nezáleží na tom, jakou grafickou kartu si koupíte. NVIDIA a Ubisoft je označují za "nejžhavější tituly předvánoční sezóny" a NVIDIA dodává, že se zde uplatní její technologie GameWorks jako HBAO+ a PCSS pro realistické stínování, TXAA pro vyhlazené linky a u Far Cry 4 to bude také "rozšířená podpora 4K", podpora GoodRays a HairWorks. Závodní hra The Crew také podporuje technologie GameWorks a je možné ji hrát ve 4K, pokud na to tedy systém bude stačit.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek