www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA přichází s "herní bránou" GeForce Experience 3.0

NVIDIA přichází s "herní bránou" GeForce Experience 3.0
, , aktualita
NVIDIA si připravila novou verzi svého softwaru GeForce Experience 3.0, který označuje za dokonalou herní bránu pro majitele grafických karet NVIDIA. Co je tedy nového u tohoto rozporuplně přijímaného softwaru?reklama
GeForce Experience 3.0 je nástroj, který majitelům grafických karet společnosti NVIDIA umožní jednoduše aktualizovat grafické ovladače, optimalizovat hry na míru svému systému a využívat věci jako Gamestream, Shadowplay a GeForce Experience Share. Nová verze nabízí především přepracované uživatelské rozhraní, které je rychlé a také má lépe vypadat, i když to je čistě subjektivní.

Pokud si chcete nový GeForce Experience 3.0 vyzkoušet, můžete si jej stáhnout na stránkách firmy NVIDIA, to pochopitelně pokud jej již nemáte nainstalovaný. V takovém případě by se měl aktualizovat sám. Uzříte odlehčené rozhraní, jež má dle NVIDIE pracovat 3x rychleji a také má zabírat jen polovinu paměti co doposud.


NVIDIA dále vylepšila uživatelské rozhraní tak, že přímo z hlavní obrazovky zpřístupnila nástroje a nastavení, k nimž se tak můžeme dostat jedním kliknutím. Stejně tak můžeme získat více informací o nových ovladačích GeForce, a dozvědět se tak, které chyby řeší a na které hry se zaměřují. Dozvíme se také, k čemu jsou nové technologie jako NVIDIA SMP nebo NVIDIA ANSEL. Co se týče Shadowplay, nové Share Overlay UI přidává nové ovladací prvky i pro editování klipů a celkově pro snadnější a lepší využití této funkce.

GeForce Experience 3.0 také umí nahrávat videa z her v rozlišení až 4K při 60 FPS, a to jak v režimu plné obrazovky, tak v okně. Vytvořené video můžeme přímo nahrát na YouTube a také můžeme streamovat živě přes Twitch nebo YouTube Gaming v rozlišení 1080p při až 60 FPS. Samozřejmostí je zachytávání statických obrázků a jejich editace, po čemž je můžeme nahrát na Imgur. Kamarád se také může připojit k našemu počítači přes síť a začít ovládat spuštěnou hru. To všecho také pracuje na noteboocích s technologií Optimus.

NVIDIA umožňuje, aby GeForce Experience byla využitelná pouze po přihlášení, přičemž lze využít účty NVIDIA, Facebook a Google. Uživatelé mají také možnost získat hodnotné dárky jako notebooky MSI připravené pro VR, headsety HTC Vive a také herní kódy. K tomu ale zpráva žádné podrobnosti nepřinesla.

Zdroj: NVIDIA

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře