www.svethardware.cz
>
>
>
>

NVIDIA Special Event: sledujte odhalení nových GeForce

NVIDIA Special Event: sledujte odhalení nových GeForce
, , aktualita
Společnost NVIDIA právě dnes startuje na Twitchi živý přenos z události, na které jak doufáme představí nové GeForce GTX 1080 a GTX 1070. Sami můžete sledovat živý přenos z NVIDIA Special Event a my budeme do této aktuality průběžně doplňovat nové informace.reklama
Díky službě Twitch se můžete naladit na živé vysílání společnosti NVIDIA, které by mělo začít dnes po 19. hodině našeho času. Na tuto událost ukazuje již odpočet na stránkách orderof10.com, které jsou spojeny s hlavolamy, jež NVIDIA již dříve rozeslala některým hardwarovým serverům. Dříve zveřejněná zpráva o NVIDIA Special Event mluví sice o 18. hodině času PST, což odpovídá našemu času 3 ráno v sobotu, ale odpočet na stránkách Order of 10 končí ještě dnes večer.

Zatím se můžeme podívat na předběžné výsledky GeForce GTX 1080 v testu 3DMark. Může jít o údaje vztahující se k ještě nehotové a nevyladěné kartě, což platí i pro ovladače, a tak je třeba brát tyto údaje s rezervou. Výsledky jsou P19005 v 3DMark 11 a pak 8959 bodů v testu Fire Strike Extreme, což ukazuje, že GTX 1080 by měla pohodlně překonat i přetaktované GTX 980 Ti.
Zdroj: VideoCardz

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek