www.svethardware.cz
>
>
>
>

NZXT HUE+ pro oživení skříně světlem

NZXT HUE+ pro oživení skříně světlem
, , aktualita
Výrobce počítačových skříní, společnost NZXT, nám dá možnost k jejich oživení pomocí LED pásků. Jedná se o ovladač HUE+, k nemuž budeme moci připojit až osm LED pásků a řídit jejich funkci pomocí známého softwaru NZXT CAM.reklama
NZXT HUE+ má tedy pramalý praktický význam a slouží pouze pro potěchu oka, pokud tomu vašemu tedy počítačová skříň plná LED pásků bude lahodit. Tento ovladač má dva nezávislé výstupy pro LED pásky, ovšem na každý budeme moci napojit až čtyři. To tedy znamená, že ty všechny budou svítit či blikat stejně. Co se týče softwaru NZXT CAM, ten byl představen již dříve pro monitorování různých komponent a řízení jejich chlazení. V tomto případě bude ale řídit LED pásky, jejichž světlo či barva bude reagovat na stav PC nebo i na zvuk.

Je tedy zřejmé, že NZXT HUE+ je určen pro skříně vybavené bočním oknem, nebo alespoň takové, které mohou třeba přes perforované panely pustit světlo ven. Krabička je napájena pomocí 5 V, a to ze svého vlastního adaptéru. Je celkem logické, že výrobce k tomu nechtěl použít zdroj, neboť ty moderní posílají téměř veškerý výkon do +12V větví.

Do systému krabičku zapojíme pomocí rozhraní USB a pak tu jsou pro LED pásky dva čtyřpinové konektory. Pásky dostaneme celkem čtyři včetně příslušných kabelů, přičemž připevnit je budeme moci buď s pomocí magnetů nebo je umístit s využitím 3M lepicích pásků.

NZXT připravil pro začátek osm světelných efektů, které si pak můžeme upravit. Pásky mohou reagovat třeba na změny teploty CPU a GPU, hodnoty FPS při hraní či na základě jiných dat ze softwaru CAM. V audio režimu to je jasné, pásky budou poblikávat a reagovat na beaty hudby nebo na zvuky ve hře.

Základní set HUE+ je k dispozici pro předobjednání s cenou 60 euro + daň. Dodatečně si budeme moci přiobjednat dvě LED pásky, a to za cenu 20 euro + daň.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Dnes,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře