www.svethardware.cz
>
>

Otevřená sci-fi No Man's Sky je hotova

Otevřená sci-fi No Man's Sky je hotova
, , aktualita
Jak tvůrci slíbili, tak učinili. Loni v říjnu totiž uvedli, že jejich dlouho vyvíjená hra No Man's Sky bude dokončena letos v červnu a dnes bylo oznámeno, že se tak stalo. Máme sice za sebou už první červencový týden, ale těch pár dní můžeme odpustit.reklama
No Man's Sky goes gold, to je hlavní herní zpráva letošního dne. Znamená to, že byla dokončena první finální verze, která už může být v podstatě ihned vypuštěna na veřejnost, ale tak rychle to pochopitelně nejde. Dokončení hry již stihl na Twitteru oslavit zakladatel Hello Games Sean Murray, který tam také zveřejnil fotografii Blu-ray disku a celého týmu vývojářů.

Za menším zdržením může stát i právní disputace s mediální společností Sky, která má pocit, že vlastní práva na slovo sky. Svůj spor s ní už předtím prohrál Microsoft, který svou cloudovou službu Skydrive přejmenoval na Onedrive. Hello Games se ale se Sky nějakým způsobem dohodli, a tak už vydání jejich hry nic nebrání.

Nyní už bude následovat distribuce samotné hry na trh, což ještě nějaký ten týden potrvá. V Severní Americe se zákazníci dočkají 9. srpna a v Evropě si počkáme navíc ještě jeden den, tedy až na Brity, kteří si zahrají až 12. srpna.

Pro rekapitulaci, No Man's Sky je vesmírná sci-fi hra pro objevitele, která se odehrává v postupně generované galaxii, jež nabídne v podstatě neomezené možnosti pro zkoumání a objevování. Hráči budou muset v prvé řadě přežít a v druhé řadě objevovat hluboký vesmír, a to jak z dálky cestováním mezi soustavami a planetami, tak zblízka navštěvováním samotných planet. Na nich budeme moci objevovat nové formy života nebo i starobylé artefakty zaniklých civilizací. Hrát budeme moci sami na své triko, nebo se spojit s ostatními hráči a objevovat společně.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik