www.svethardware.cz
>
>
>

Quantum Break přijde i na Steam pro Windows 7

Quantum Break přijde i na Steam pro Windows 7
, , aktualita
Microsoft trošku vyměkl a ohlásil, že uvolní herní titul Quantum Break také pro distribuci na Steamu, což znamená, že si jej budou moci zahrát také uživatelé Windows 7 a Windows 8. Pak je tu ještě jedna novinka.reklama
Microsoft se dříve rozhodl, že bude distribuovat titul Quantum Break pouze na Windows 10 a jejich DirectX 12 (pokud nepočítáme konzole Xbox One), přičemž k tomu využije výhradně svůj Windows Store. Šlo také o aplikaci platformy UWP, s níž byly a stále jsou spojeny mnohé problémy, jak se ukázalo brzy poté, co Quantum Break přišel na trh. Šlo tak o značně rozbitou hru, kterou Remedy horko těžko dávali dohromady, ovšem s řadou věcí musí počkat na to, až Microsoft příslušně opraví svou softwarovou platformu.

Nyní bylo oznámeno, že Quantum Break si budeme moci koupit i na konkurenčním Steamu a rovněž se můžeme těšit, že bude připraven pro PC s Windows 7 a Windows 8, takže nebude vyžadovat API DirectX 12. To se dle plánu stane 14. září. Vyžadovány budou 64bitové verze operačních systémů.

V ten den také bude připraven speciální balíček 'Timeless Collector's Edition', a to v ceně 40 eur nebo dolarů. Jedná se o krabicovou verzi, jež nabídne vedle samotné hry opatřené veškerými dosavadními aktualizacemi také něco navíc. Vedle pěti optických disků tu bude také Blu-ray s filmem o tom, jak byla hra tvořena (tzv. Making of), stejně tak i kniha, dále audio CD se soundtrackem, dva plakáty a krátký startovní manuál.

Quantum Break byl jako hra žánru sci-fi akční adventura ze třetího pohledu vypuštěn do světa už 5. dubna 2016 pro Xbox One a MS Windows 10. Pro Xbox One představovala nejlépe prodávanou hru za první dny, takže ji můžeme považovat za úspěšnou, i když na PC se objevila i řada problémů.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek