www.svethardware.cz
>
>
>
>

Remedy se pustí do oprav rozbitého Quantum Break

Remedy se pustí do oprav rozbitého Quantum Break
, , aktualita
Remedy si nemohou stěžovat na to, že by o jejich nejnovější herní titul nebyl zájem, právě naopak, prodeje jsou velice dobré, i když spíše jen na Xbox One. Na hlavu vývojářů se ale snáší kritika za množství chyb sužujících PC verzi, které nyní slíbili řešit.reklama
Zástupce studia Remedy Entertainment nedávno mluvil o opravě hry Quantum Break a z jeho vyjádření vyplynulo, že některé problémy jsou vlastní použitému enginu, a nejspíše tak ani nepůjdou opravit. Nyní aspoň studio po týdnu od vypuštění hry přislíbilo, že se společně s Microsoftem, který posloužil jako vydavatel, zaměří na opravení různých chyb. Některé z nich jsou přitom přímo spojeny s Windows 10 a platformou UWP. Stejně tak se Remedy omluvili za problémy a uvedli, že udělají maximum, aby využili zpětnou vazbu od hráčů k jejímu vylepšení. Možná by jim mohli také poděkovat za betatesting.
Ale narážky stranou, co se tedy má na hře Quantum Break pro Windows 10 nejdříve řešit? Není toho zrovna málo:
  • Problémy se zasekáváním obrazu a vůbec plynulostí - přednostní oprava
  • Problémy s výkonem pod Windows 10 - vývojáři spolupracují s AMD a NVIDIA, jde především o fragmentaci videopaměti
  • Uzamknutý framerate - Microsoft umožní vypnout V-Sync a přidá podporu G-Sync a FreeSync (ovšem až v letním Windows 10 Anniversary Update)
  • Hlavní menu dostane tlačítko pro ukončení hry - raději bez komentáře
  • Oprava chyby způsobující spadnutí hry už při jejím startu
  • Vylepšení kvality obrazu a přidání dalších možností pro nastavení grafiky
  • Změna renderovacích technik na PC
  • Oprava problémů se stahováním ve Windows Store (opět až v Anniversary Update)
  • Řešení chyb při ukládání dat do cloudu

Remedy také žádají hráče, aby prozatím používali následující ovladače grafických karet: AMD Radeon Software Crimson Edition 16.4.1 a GeForce Driver Verze 362.00. Co se týče podpory SLI či CrossFire, v tomto případě mají majitelé více karet smůlu. Dozvěděli jsme se, že "Quantum Break na Windows 10 bohužel nepodporuje více GPU pod DirectX 12. Vzhledem k použitému enginu a jeho architektuře by ten musel být výrazně upraven a k tomu studio nemá v tomto případě prostor."

Zákazníkům, kteří si zakoupili verzi Quantum Break pro Xbox One, by měl být již brzy zdarma zaslán klíč, díky němuž si budou moci tuto hru zahrát i na PC, pokud tedy na to budou mít chuť.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek