www.svethardware.cz
>
>

Remake hry System Shock bobtná, cíle se rozšiřují

Remake hry System Shock bobtná, cíle se rozšiřují
, , aktualita
Kampaň na vytvoření moderní verze původní hry System Shock na Kickstarteru zaujala mnoho lidí, kteří ji podpořili svými penězmi. Nyní už vybraná částka překročila 1 milion dolarů, a tak se můžeme těšit na splnění dalších slibů.reklama
Remake klasického System Shocku byl ohlášen již v minulém roce, přičemž Nightdive Studios již od té doby vybrali značné prostředky. Cílem jejich kampaně na Kickstarteru bylo vybrat 900.000 dolarů, což bylo splněno, přičemž byl poté zveřejně i příslib dalších cílů, pokud se na ně vybere dost dawlších prostředků. Nyní se už díky tomu vybralo přes 1 milion dolarů a blížíme se k prvnímu milníku spojenému s částkou 1,1 milionu.

Hlavním cílem zůstává předělat původní System Shock do nového kabátku s využitím enginu Unity. My si již můžeme zahrát Pre-Alpha verzi hry dostupnou na Steamu dostupnou zcela zdarma, a podívat se tak, co můžeme od nové verze očekávat. I toto hratelné demo přispělo velkou měrou k tomu, aby bylo financování úspěšně obnoveno.

Pokud se tedy vybere alespoň 1,1 milionu dolarů, a vypadá to, že se vyberou bez problémů, vedle verze pro Windows přijdou také verze pro Mac, Linux a rovněž podpora zařízení Razer Chroma. Dalších 100 tisíc dolarů umožní lokalizaci do více jazyků, která se s další takovou částkou ještě více rozšíří, stejně jako příběh samotné hry. Pokud se vybere 1,4 milionu, tvůrci se rozhodnou upravit mechanismy ve hře a umožní například výrobu či vylepšování zbraní a vytvoří úrovňový systém postav na způsob RPG. Vypadá to tak, že čím více se vybere, tím lepší by hra měla být, ale také bude méně připomínat původní titul.


Jsou tu i další cíle, a to 1,5 mil. USD, 1,7 mil. USD a nakonec 1,9 mil. USD slibující dodatečné filmové scény a také nový soundtrack nahraný orchestrem. Uvidíme tak, kolik se nakonec vybere. Do konce kampaně zbývá ještě 13 dní, takže si stačí počkat. Mezitím si můžete zahrát dostupné demo, nebo se alespoň podívat na video z herního prostředí.

Zdroj: Kickstarter

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek