www.svethardware.cz
>
>
>

Sony se zlobí na MPAA a poplatky 20 milionů USD, plánují se změny

Sony se zlobí na MPAA a poplatky 20 milionů USD, plánují se změny
, , aktualita
Po hackerském útoku na Sony Pictures se zástupce společnosti kriticky vyjádřil na adresu organizace MPAA a její neschopnosti. Sony chtělo dokonce z organizace vystoupit, nyní se ale aspoň plánují změny organizace.reklama
MPAA je pro velmi dobře známá organizace, která zastupuje šest velkých hollywoodských filmových studií, konkrétně to jsou 20th Century Fox, Paramount Pictures, Sony Pictures, Universal, Walt Disney a Warner Bros. A právě ředitel Sony, Michael Lynton, je hodně nespokojen s užitečností této organizace a především absencí podpory v době hackerského útoku z minulého roku. Dokonce uvažoval o vystoupení z organizace, kdy si nebyl jist, zda za 20 milionů dolarů ročně vlastně dostává adekvátní služby.

Přitom se spekuluje o tom, že členský poplatek by měl brzy stoupnout na 25 milionů dolarů. Nakonec Sony Pictures v organizaci zůstává, ale celá záležitost nastartovala diskuzi o změnách v této 93 let staré organizaci. Dokonce i ředitel MPAA, Christopher Dodd, se vyjádřil, že změny by to opravdu chtělo a že v době útoku na Sony měl být razantnější. Jedním z témat je snížení obrovského členského poplatku. Dalším je pak rozšíření působnosti organizace i na televizní produkci a moderní média a nesoustředit se jen filmovou produkci zúčastněných filmových studií. Uvažuje se tedy i o zpřístupnění organizace novým členům. V neposlední řadě se uvažuje o prodeji sídla společnosti ve Washingtonu D.C. kousek od budovy Bílého domu.

Zdroj: www.nytimes.com, www.hollywoodreporter.com
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek