www.svethardware.cz
>
>
>

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR

Spotify vylepšilo rodinný plán, celá rodina za 8,99 EUR
, , aktualita
Streamovací služba Spotify znatelně vylepšuje své rodinné předplatné. To bylo doposud ve srovnání s dalšími streamovacími službami značně nevýhodné. Celá rodina může využít předplatné za pouhých 8,99 EUR měsíčně.reklama
Spotify je velmi oblíbená streamovací služba, ale doposud byla výhodná spíše pro jednotlivce než větší skupiny. Zatímco u konkurenčních streamovacích služeb jsou rodinná předplatná překvapivě levná (např. 8,99 EUR pro celou rodinu u Apple Music), Spotify stálo 9,99 EUR pro prvního člena a pak 4,99 EUR za každého dalšího. Při pěti lidech jste se tedy dostali na téměř 30 EUR.


Spotify logo


Nyní se to vše mění a i Spotify nasadilo výrazně lepší ceny. Nově pak rodinné předplatné pro až šest lidí stojí 8,99 EUR za měsíc a je tedy na stejné úrovni jako Apple Music. Ti všichni dostanou své vlastní předplatné Premium, placení pak probíhá z jediného účtu. Zatímco v minulém červnu mělo Spotify 20 milionů platících předplatitelů, v březnu 2016 se to už vyšplhalo na 30 milionů a dnes to bude patrně ještě více.

Zdroj: pcworld.com, spotify.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře