www.svethardware.cz
>
>
>
>

Twitpic nekončí, nového vlastníka ale tají

Twitpic nekončí, nového vlastníka ale tají
, , aktualita
Před 14 dny jsme přinesli informaci o tom, že služba Twitpic bude ukončena a vypnuta z důvodu konfliktu ochranné známky a sociální sítě Twitter. Nyní to vypadá, že služba nekončí. Kdo Twitpic nyní vlastní ale zatím nevíme.reklama
Před 14 dny bylo zástupci služby Twitpic oficiálně oznámeno ukončení služby, a to k datu 25. září letošního roku. Stávající uživatelé byli vyzváni, aby si zálohovali svá data. To však nyní zřejmě neplatí. Twitpic na svůj účet na sociální síti Twitter vložil následující status.

Z toho plyne několik skutečností. Za prvé to vypadá, že služba se vypínat nebude, což ovšem neznamená, že je špatný nápad si svá data pro všechny případy zálohovat. V každém případě je nyní třeba vyčkat na nové informace, které zástupci služby Twitpic slíbili dodat v okamžiku, jak to bude možné.

Druhou zprávou je, že službu Twitpic někdo koupil. Je nyní celkem odvážné odhadovat, kdo by to asi tak mohl být, ale o možnosti prodeje se nepřímo spekulovalo již před 14 dny v souvislosti s oznámením ukončení služby.

Nezbývá tedy, než vyčkat na další informace. Pro ty bude asi nejlepší sledovat účet služby na sociální síti Twitter.

Zdroj: The Verge
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů