www.svethardware.cz
>
>
>

Vývoj Cyberpunk 2077 pokračuje už plnou parou

Vývoj Cyberpunk 2077 pokračuje už plnou parou
, , aktualita
Už delší dobu víme, že další hra od CD Projekt už nebude nic ze světa Zaklínače, ale žánrově zcela jinam zaměřený Cyberpunk 2077. Poláci do vývoje této hry nyní vrhli své hlavní zdroje a ty také budou potřeba, neboť jde o jejich doposud největší projekt.reklama
CD Projekt Red mají za sebou veleúspěšnou sérii Zaklínače, která vyvrcholila třetím dílem s podtitulem Wild Hunt. Tito polští vývojáři se s jeho pomocí snaží dokázat i to, že když někdo přijde s kvalitním titulem, který dostane širokou podporu, není třeba uživatele zatežovat žádným DRM. Zákazníci to skutečně ocenili, jak se ukázalo i na prodejích této hry, které v letošním březnu překonaly 10 milionů prodaných kopií. Každý si přitom může tuto hru stáhnout třeba pomocí BitTorrentu a hrát bez jakéhokoliv cracku. Na druhé straně ale stále stojí početnější skupina těch vývojářů, kteří šli opačnou cestou a využívají DRM, a to především Denuvo. To už sice není bez výjimky neprolomitelné jako dříve, ale stále jde o ochranu, která přinejmenším velice dobře a dlouho odolává. Na druhou stranu je Denuvo kritizováno za to, že zbytečně zatěžuje hardwarové prostředky, které by mohly být využity pro účely samotné hry.

O samotné hře Cyberpunk 2077 toho zatím moc nevíme. Půjde stejně jako u Witchera o hru typu RPG a její vývoj byl ohlášen již na samotném začátku roku 2013. Z té doby pochází také následující trailer.


Nyní se dostalo na veřejnost, že CD Projekt Red už do vývoje Cyberpunk 2077 vrhli své hlavní síly, zatímco Zaklínač už byl odsunut na vedlejší kolej. Však nedávno už byla ohlášena edice GOTY, čili speciální verze Witchera 3 jako hry roku. Samotní vývojáři už oznámili, že "aktuálně pracuje na vývoji Cyberpunk 2077 více lidí, než pracovalo na vývoji The Witcher 3 v nejintenzivnějším období".

Žádné další novinky a informace ale nebyly prozrazeny, tedy až na to, že datum vypuštění hry na trh bude překvapivé. Že by Poláci zapnuli turbo? Nicméně nějaké informace můžeme získat z toho, jaké pracovní inzeráty studio CD Projekt Red zveřejňuje. Důležitou roli by měla hrát vozidla či prostě dopravní prostředky, neboť studio hledá experty, kteří s tím mají zkušenosti, což se týká především modelů a fyziky. Studio aktuálně stále hledá desítky pracovníků na různé pozice.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek