www.svethardware.cz
>
>
>

WaveWorks: NVIDIA vylepšuje vodu ve War Thunder

WaveWorks: NVIDIA vylepšuje vodu ve War Thunder
, , aktualita
Společnosti Gaijin Entertainment a NVIDIA společně demonstrovaly novou technologii WaveWorks, která se stala součástí Dagor Engine 4.0 použitého pro vývoj hry War Thunder. Slibuje nám realistické ztvárnění vody i vodní pěny.reklama
NVIDIA WaveWorks je tedy součástí GameWorks, kam patří třeba HairWorks pro realistické zobrazení vlasů a chlupů, jež se probíralo v první polovině tohoto roku. Nyní jde ale o vodu a její realistické ztvárnění, přičemž jde o oceány, moře, řeky i jezera.

Ve zveřejněném videu od Gaijin Entertainment můžete vidět také jiné technologie, které podporuje Dagor Engine 4.0. Jde o Physically Based Rendering, díky jehož zpracování odrazů světla mají materiály a objekty jako dřevo, hlína, listy, kov a kámen vypadat přirozeněji.


Až později video ukazuje efekty týkající se NVIDIA WaveWorks. Jde například o "Wake Effect" ukazující projíždějící tank skrz řeku, u nějž se tvoří pěna a pak také vlny u mořského pobřeží. Dalším trumfem této hry mají být ničitelné objekty. Tuto schopnost enginu ukazuje další tank, jenž boří budovy svou palbou a drtí další objekty svými pásy. Vývojáři Dagor Engine 4.0 nás také ujišťují, že efekty GameWorks budou k dispozici "všem uživatelům, a to i těm s méně výkonnými počítači". Počítá se také s grafikami konkurenční společnosti AMD, ale pravý stav věci stejně ukáží až nezávislé testy a benchmarky.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek