www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Windows 9 budou představeny už v září

Windows 9 budou představeny už v září
, , aktualita
Nedávno se objevila zpráva, že Microsoft chystá první veřejnou zkušební verzi svého operačního systému Windows 9 "Threshold" již na září tohoto roku, či případně začátek října. Co tedy říkají nejnovější informace?reklama
Server The Verge se dozvěděl, že už v příštím měsíci chce Microsoft pořádat událost, na níž oficiálně představí operační systém Windows 9 "Threshold". Má se tak stát konkrétně 30. září a v ten samý den nebo nedlouho poté má být uvolněna i první zkušební verze určená pro vývojáře. Nicméně zdroj dodává, že se celá událost může ještě pozdržet.

My se můžeme těšit také na to, že 30. září budou samotným Microsoftem představeny klíčové novinky, které systém přinese a o nichž se stále dokola mluví. Jde tedy především o upravené GUI, které bude více přívětivé k uživatelům využívajícím klávesnici a myš. A dozvědět bychom se měli také to, zda Threshold, či snad nějaká budoucí verze Windows, bude zahrnovat také kombinovanou verzi systémů Windows RT a Windows Phone, o čemž se už také mluvilo.

Zdroj: The Verge
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek