www.svethardware.cz
>
>
>

Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou

Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
, , aktualita
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
K oblíbeným
reklama
Acer Predator CG437K P byl poprvé zmíněn na události next@acer v letošním dubnu a nyní už se konečně pomalu dostává na trh, alespoň tedy ten americký, neboť jej už do nabídky zahrnul Amazon s cenou 1500 dolarů. Nejde o nic levného, nicméně specifikace tomu odpovídají. 
 
 
Máme tu 43" panel typu VA s rozlišením Ultra HD (3840 x 2160), jehož obrazovka je rovná a neprohnutá. Na místo klasického monitoru umístěného na desce stolu se tento Predator tak bude asi hodit těžko, ale to ať si určí a zvolí každý sám. Ostatně pro obývací pokoj by daná úhlopříčka mohla být zase příliš malá a z větší dálky by na ní zaniklo vysoké rozlišení. 
 
 
Druhý obrázek už ukazuje nejdůležitější herní specifikace tohoto monitoru. Máme tu jednak kompatibilitu s G-Sync a podporu FreeSync, takže monitor bude vhodný jak pro GeForce, tak pro Radeony. Dále to je certifikace DisplayHDR 1000, obnovovací frekvence 120 Hz nebo až 144 Hz s přetaktováním a využitím dvou DisplayPortů, odezvu 1 ms, 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a kalibrované barvy s delta E < 1 (obrázek níže ovšem uvádí deltu E < 2). 
 
 
Monitor je také vybaven světelným senzorem, dle nějž si může upravovat jas a také senzorem přiblížení či pohybu před obrazovkou, díky němuž zase může šetřit energií. Dále tu máme čtyři magneticky přichycené RGB LED pásky, jež mohou reagovat na dění na obrazovce a také dva 10wattové reproduktory. 
 
Podstavec zrovna moc ergonomický a stavitelný není, což je ale pochopitelné vzhledem k velikosti monitoru a vždy máme možnost jej nahradit VESA držákem. Mezi porty patří dva Display Port 1.4, tři HDMI 2.0, audio výstup, hub se dvěma USB 3.0 a dvěma USB 2.0 a v balení najdeme dva kabely pro DisplayPort a přívodní USB kabely. 
 
Do nabídky evropských obchodů by se Acer Predator CG437K P měl dostat ještě letos. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář