www.svethardware.cz
>
>
>

Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou

Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
, , aktualita
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
K oblíbeným
reklama
Acer Predator CG437K P byl poprvé zmíněn na události next@acer v letošním dubnu a nyní už se konečně pomalu dostává na trh, alespoň tedy ten americký, neboť jej už do nabídky zahrnul Amazon s cenou 1500 dolarů. Nejde o nic levného, nicméně specifikace tomu odpovídají. 
 
 
Máme tu 43" panel typu VA s rozlišením Ultra HD (3840 x 2160), jehož obrazovka je rovná a neprohnutá. Na místo klasického monitoru umístěného na desce stolu se tento Predator tak bude asi hodit těžko, ale to ať si určí a zvolí každý sám. Ostatně pro obývací pokoj by daná úhlopříčka mohla být zase příliš malá a z větší dálky by na ní zaniklo vysoké rozlišení. 
 
 
Druhý obrázek už ukazuje nejdůležitější herní specifikace tohoto monitoru. Máme tu jednak kompatibilitu s G-Sync a podporu FreeSync, takže monitor bude vhodný jak pro GeForce, tak pro Radeony. Dále to je certifikace DisplayHDR 1000, obnovovací frekvence 120 Hz nebo až 144 Hz s přetaktováním a využitím dvou DisplayPortů, odezvu 1 ms, 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a kalibrované barvy s delta E < 1 (obrázek níže ovšem uvádí deltu E < 2). 
 
 
Monitor je také vybaven světelným senzorem, dle nějž si může upravovat jas a také senzorem přiblížení či pohybu před obrazovkou, díky němuž zase může šetřit energií. Dále tu máme čtyři magneticky přichycené RGB LED pásky, jež mohou reagovat na dění na obrazovce a také dva 10wattové reproduktory. 
 
Podstavec zrovna moc ergonomický a stavitelný není, což je ale pochopitelné vzhledem k velikosti monitoru a vždy máme možnost jej nahradit VESA držákem. Mezi porty patří dva Display Port 1.4, tři HDMI 2.0, audio výstup, hub se dvěma USB 3.0 a dvěma USB 2.0 a v balení najdeme dva kabely pro DisplayPort a přívodní USB kabely. 
 
Do nabídky evropských obchodů by se Acer Predator CG437K P měl dostat ještě letos. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux Microsoft Edge v betaverzi už v říjnu zamíří na Linux
Už v červnu minulého roku se hovořilo o tom, že by se mohla objevit verze prohlížeče Edge také pro operační systém Linux. Nemělo by to dlouho trvat a měla by být uvolněna první betaverze nového browseru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou? Quadro RTX generace Ampere se rýsují, jak vypadají a co nabídnou?
Společnost NVIDIA by v dohledné době měla na trh vypustit také čistě pracovní grafické karty řady Quadro, které budou založeny na čipech rodiny Ampere. Zatím se objevila jedna, a to RTX A6000. Jaká je?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K? NVIDIA GeForce RTX 3090: jak se hraje v rozlišení 8K?
NVIDIA ve své prezentaci nové generace herních karet ukázala také záběry z hraní v rozlišení 8K, na což se nyní zaměřili populární youtubeři Marques Brownlee a Linus z Linus Tech Tips. Jak se na dnešní možnost hrát v 8K dívají oni?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou HP uvádí kompaktní počítače s Windows a Chrome OS pro dobu koronavirovou
HP se přizpůsobuje době koronavirové, která nahrává práci z domova nebo v menších kancelářích. Výrobce proto představil malé desktopy vybavené převážně procesory AMD, ale také monitory či tiskárny.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Gigabyte M-Series: herní monitory s KVM přepínačem a víceúčelovým USB C Gigabyte M-Series: herní monitory s KVM přepínačem a víceúčelovým USB C
Herní monitory nebývají vybaveny KVM přepínači, s jejichž pomocí můžeme svá LCD snadno využívat s několika sestavami. Gigabyte M27F a M27Q ale takový přepínač nabízí, ale co dalšího k tomu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář