www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata uvádí SATA SSD disky SU720 s 3letou zárukou

Adata uvádí SATA SSD disky SU720 s 3letou zárukou
, , aktualita
Adata přichází s novými SSD disky určenými pro rozhraní SATA, což přijde vhod zejména uživatelům se staršími počítači bez M.2 slotů. Jde o řadu disků SU720, které budou k dispozici do maximální kapacity 1 TB.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata přichází na český trh s novými SSD disky se starším rozhraním SATA. Jsou tak určené spíše pro starší sestavy, které nemají M.2 slot, přesto však nabídnou výrazně vyšší výkon než běžné pevné disky (HDD). Adata SU720 budou k dispozici v kapacitě 500 GB a 1 TB, disponují SLC bufferem a mají klasické 3D NAND flash čipy. Kvůli rozhraní SATA pochopitelně nelze počítat s rychlostmi typickými pro PCIe M.2 disky, a tak lze dosahovat rychlosti 520 MB/s u sekvenčního čtení a 450 MB/s u sekvenčního zápisu.
 
Adata SU720 SSD
 
V případě náhodného přístupu jsou tu hodnoty 50K IOPS u čtení a 65K IOPS u zápisu. Nechybí technologie Low-Density-Parity-Check (LDPC) pro kontrolu chyb, bezplatně jsou k dispozici aplikace ADATA SSD Toolbox a Migration Utility. Na disky je pak poskytována 3letá záruka. Pokud jde o ceny, tak 500GB varianta má stát 1999 Kč s DPH, 1TB verze je pak za 3699 Kč.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Epic Games Store se chystá i na Android a iOS Epic Games Store se chystá i na Android a iOS
Šéf společnosti Epic Games byl opět jednou zpovídán, a to tentokrát serverem Gamespot. Řeč přišla na plány ohledně podpory dalších OS a také na to, jak může nabízení her zdarma pomoci k jejich lepším prodejům na jiných platformách. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadili do multiplexu 23.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AMD darovalo HPC systémy pro boj s koronavirem, Lisa Su v čele S&P 500 AMD darovalo HPC systémy pro boj s koronavirem, Lisa Su v čele S&P 500
Do jedné aktuality sloučíme dvě zprávy přicházející od firmy AMD, která se jednak rozhodla darovat HPC systémy pro hledání léku na Covid-19, jež budou využity na třech amerických univerzitách. Vedle toho tu máme Lisu Su v čele žebříčku S&P 500. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čína má první moduly DDR4 vzniklé kompletně na jejím území Čína má první moduly DDR4 vzniklé kompletně na jejím území
Konkrétně se bavíme o  Čínské lidové republice, která se v posledních letech velice snaží o to, aby byla z hlediska výroby hardwaru soběstačná, nebo alespoň aby vše potřebné zvládla vyrábět na svém území. To nyní nese ovoce v případě DDR4.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
JPR: AMD za posledních sedm let dodalo přes půl miliardy GPU JPR: AMD za posledních sedm let dodalo přes půl miliardy GPU
Společnost John Peddie Research si ve svém posledním průzkumu všímá výkonu společnosti AMD, která dokázala během posledních sedmi let dodat na trh na 553 milionů GPU. Mezi ta ovšem patří i integrovaná. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek