www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD opravuje problematické ovladače Radeonů, uvádí verzi 20.2.2

AMD opravuje problematické ovladače Radeonů, uvádí verzi 20.2.2
, , aktualita
Pokud máte grafickou kartu AMD Radeon a zažíváte s ovladači Radeon Software Adrenalin 2020 Edition nestabilitu, černé obrazovky a jiné chyby, má pro vás AMD řešení. Mnoho z těchto pádů má vyřešit nová verze 20.2.2.
K oblíbeným
reklama
Zejména majitelé nových grafických karet Radeon RX 5x00 od AMD měli nemalé problémy s ovladači Radeon Software Adrenalin 2020 Edition, které vykazovaly nestabilitu, sekání, černé obrazovky a jiné potíže. Naštěstí to nevypadá, že by šlo o chybu v hardwaru, ale právě v těchto ovladačích, což je snáze řešitelný problém. AMD proto nyní vydává novou verzi ovladačů Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.2.2. Ta řeší nejpalčivější problémy, přesto AMD přiznává, že nebylo vše vyřešeno a stále jsou zde ještě některé "známé chyby".
 
AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition
 
Opraveny byly záseky nebo černé obrazovky při přepínání aplikací se zapnutou hardwarovou akcelerací. Zlepšilo se řízení ventilátorů na Radeonech RX 5700 a měření frekvence. Černá obrazovka by se už neměla objevovat při přepínání HDR v Battlefieldu V, podobně by měly být odstraněny pády v The Witcher 3: Wild Hunt nebo jiné chyby v Metro Exodus, Monster Hunter World, GTA V,... Naopak chyby v DOOMu ještě stále nebyly dořešeny. Výčet opravených i zbývajících nedostatků stejně jako samotné ovladače najdete na stránkách AMD.
 
Zdroj: hothardware.com, AMD


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice Intel Xe-HP spatřena v dokumentu: grafika pro nadšence a pracovní stanice
Co se týče grafických karet Intelu, v posledních měsících se probírala především ukázka DG1, ovšem čeká se především na to, co předvedou modely DG2. Ty už můžeme označit za grafiky pro nadšence a vhodné i do pracovních stanic. Doufejme.
Včera, aktualita, Jan Vítek
EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let EHT zachytil další černou díru, tentokrát vzdálenou 5 mld. světelných let
Event Horizon Telescope nám loni přinesl historicky první snímek černé díry, respektive jejího bezprostředního okolí. Šlo o střed galaxie M87 vzdálené cca 54 milionů světelných let. Nyní se posuneme o dva řády dál. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře