www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?

Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
, , anketa
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
K oblíbeným
reklama
Opět jsme začali našim čtenářům s uživatelským profilem posílat jimi vyžádané e-maily o nových článcích, čemuž předcházela aktualizace seznamu adresátů (zrušili jsme příjem u profilů, u nichž nedošlo po 1.1.2014 k nějaké aktivitě). Pozastavení těchto rozesílek trvalo delší dobu, za což se omlouváme všem, kteří nám psali, že by je opět rádi dostávali. Máme 2 typy rozesílek o nových článcích (v obou případech jsou k dispozici denní a týdenní):
 
 

E-maily z jednotlivých magazínů

 
Pokud si uživatel ve svém profilu zvolil např. denní e-maily pro 3 magazíny, obdrží každý den 3 e-maily (pokud v těch 3 magazínech vyjde nový článek).

 

Souhrnné e-maily pro všechny magazíny

 
Pokud si uživatel ve svém profilu zvolil např. denní e-maily pro 3 magazíny a zároveň zaškrtl "Vše v 1 e-mailu", obdrží každý den pouze 1 e-mail s odkazy na články ze všech 3 zvolených magazínů, jež se barevně odlišují (modrá pro Svět hardware, oranžová pro Digimanii atd.). Pozor na to, že společně s volbou "Vše v 1 e-mailu" je nutné zvolit i magazíny, které chcete do souhrnné rozesílky zahrnout.
 
 
 
Nastavení e-mailů o nových článcích v uživatelském profilu, ilustrační screenshot
 
 
Souhrnné e-maily jsme vytvořili teprve nedávno (z hlediska už 20leté historie Světa hardware) pro čtenáře, kteří navštěvují více našich magazínů, aby od nás nedostávali příliš mnoho e-mailů. Jelikož jsme na to tehdy nijak neupozorňovali, je možné, že o nich mnozí z vás ani neví, čemuž napovídá i poměrně malý počet uživatelů, kteří si je v profilu nastavili, přestože odebírají e-maily o nových článcích z více magazínů.
 
 
 
Ukázka obsahu v souhrnném e-mailu o nových článcích ze 4 magazínů (Vše v 1 e-mailu)
 
 
Kromě upozornění, že je tato souhrnná rozesílka k dispozici, chceme zjistit, zda je mezi vámi vůbec zájem o rozesílky z jednotlivých magazínů, když můžete dostávat vše v 1 e-mailu, v němž poznáte podle barvy nadpisů, kterým magazínům články náleží. Nabízí se tak rozesílky z jednotlivých webů zrušit a nechat jen tu souhrnnou se všemi Vámi zvolenými magazíny. Budeme tak rádi, když se této ankety zúčastníte a napíšete komentář do diskuze (pokud nechcete psát veřejně, můžete nám napsat pomocí připomínkového formuláře).

V případě zájmu můžete nahlédnout na podrobnější popis a postup ohledně nastavení nebo naopak zrušení příjmu všech našich e-mailových rozesílek.
O jaké e-maily o nových článcích máte zájem?
V anketě šlo hlasovat od 20.1.2019 do 31.3.2019. Počet hlasujících: 42
Chci dostávat e-maily z jednotlivých magazínů (každý magazín je 1 e-mail) 17 % 17% Chci dostávat souhrnné e-maily, kde jsou zvolené magazíny pohromadě 52 % 52% Nemám zájem o e-maily o nových článcích 31 % 31%
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů