Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic

16.9.2019, Jan Vítek, aktualita
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Hlavní zpráva je tak ta, že Anthem je nyní k dispozici na EA Access a Origin Access Basic, čili skrze zcela základní a nejlevnější verze předplatného v nabídce. Origin Access Basic platí pro platformu PC a EA Access zase pro Xbox One nebo PlayStation 4, ovšem společné mají to, že za ně platíme 4 eura za měsíc nebo 25 eur za rok. 
 
 
Titul Anthem byl přitom dosud dostupný v rámci služby Origin Access Premier, která vyjde podstatně dráže, a to 15 eur za měsíc. I z toho je patrné, kam v žebříčku hodnot se něco přes půl roku starý Anthem posunul, a sice konkrétně do společnosti série Mass Effect, Dead Space, Battlefield V, FIFA 19 a Sims 4. Tvůrci si přitom dříve malovali, že půjde o velice úspěšný počátek nové série nebo snad zásadní a při životě neustále udržované hry typu looter shooter srovnatelné s tím, co přestavuje třeba Warframe nebo Destiny 2. 
 
Anthem přitom nedávno zaznamenal po nástupu první události Cataclysm menší obrodu zájmu hráčů, nicméně nikdo neví, co s ním EA nyní zamýšlí. Nicméně přesun této hry do "koše s levným zbožím" ukazuje na to, že mezi priority už asi nepatří. Na druhou stranu může právě tento krok přinést do světa Anthem daleko více hráčů, ostatně dnes už se dávno nemusí vydělávat největší peníze na prvotním prodeji hry, jako spíše na její následné monetizaci, takže uvidíme. Ostatně možnost zahrát si ji (krom jiných titulů) za předplatné přibližně stokoruny za měsíc nevypadá až tak špatně. 
 
Zdroj: KitGuru