Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic

Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
, , aktualita
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je tak ta, že Anthem je nyní k dispozici na EA Access a Origin Access Basic, čili skrze zcela základní a nejlevnější verze předplatného v nabídce. Origin Access Basic platí pro platformu PC a EA Access zase pro Xbox One nebo PlayStation 4, ovšem společné mají to, že za ně platíme 4 eura za měsíc nebo 25 eur za rok. 
 
 
Titul Anthem byl přitom dosud dostupný v rámci služby Origin Access Premier, která vyjde podstatně dráže, a to 15 eur za měsíc. I z toho je patrné, kam v žebříčku hodnot se něco přes půl roku starý Anthem posunul, a sice konkrétně do společnosti série Mass Effect, Dead Space, Battlefield V, FIFA 19 a Sims 4. Tvůrci si přitom dříve malovali, že půjde o velice úspěšný počátek nové série nebo snad zásadní a při životě neustále udržované hry typu looter shooter srovnatelné s tím, co přestavuje třeba Warframe nebo Destiny 2. 
 
Anthem přitom nedávno zaznamenal po nástupu první události Cataclysm menší obrodu zájmu hráčů, nicméně nikdo neví, co s ním EA nyní zamýšlí. Nicméně přesun této hry do "koše s levným zbožím" ukazuje na to, že mezi priority už asi nepatří. Na druhou stranu může právě tento krok přinést do světa Anthem daleko více hráčů, ostatně dnes už se dávno nemusí vydělávat největší peníze na prvotním prodeji hry, jako spíše na její následné monetizaci, takže uvidíme. Ostatně možnost zahrát si ji (krom jiných titulů) za předplatné přibližně stokoruny za měsíc nevypadá až tak špatně. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování Microsoft Flight Simulator 2020: brzy začne betatestování
Na Microsoft Flight Simulator 2020 čekají mnozí fanoušci žánru se zasněným pohledem a slinou v koutku úst, kterou si zaslouží především grafické zpracování spojené s vymodelováním reálného světa. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Linus Torvalds přeje instrukcím AVX-512 bolestivou smrt Linus Torvalds přeje instrukcím AVX-512 bolestivou smrt
Minulý týden jsme probírali instrukce AVX na budoucích procesorech Intelu, respektive to, že generace Alder Lake-S je v podobě AVX-512 nemusí nabídnout kvůli své hybridní architektuře. Nyní se k AVX-512 poněkud nelichotivě vyjádřil Linus Torvalds.
Včera, aktualita, Jan Vítek18 komentářů
AMD EPYC Milan se Zen 3 se ukázal: 3 GHz na raných vzorcích AMD EPYC Milan se Zen 3 se ukázal: 3 GHz na raných vzorcích
AMD chce ještě letos vyslat na trh nové procesory s architekturou Zen 3, a to i (nebo především) serverové procesory EPYC s kódovým označením Milan. Ty nabídnou stále stejný počet 64 jader, ale co takty?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce
Ubisoft nám oficiálně představil nový Far Cry 6, který vyvíjí konkrétně studio Ubisoft Toronto a chystá si jej pro příští rok. Podíváme se do fiktivního místa Latinské Ameriky současnosti, kde probíhá "guerillová revoluce". 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA prý zastavuje výrobu výkonnějších RTX 2000, ceny mají stoupat NVIDIA prý zastavuje výrobu výkonnějších RTX 2000, ceny mají stoupat
Dle čínského serveru ITHome už NVIDIA přikročila k zastavení výroby všech výkonných herních karet GeForce RTX 2000 až do verze 2070. To by tak ukazovalo na blížící se vypuštění nové generace.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář