Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic

Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
, , aktualita
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je tak ta, že Anthem je nyní k dispozici na EA Access a Origin Access Basic, čili skrze zcela základní a nejlevnější verze předplatného v nabídce. Origin Access Basic platí pro platformu PC a EA Access zase pro Xbox One nebo PlayStation 4, ovšem společné mají to, že za ně platíme 4 eura za měsíc nebo 25 eur za rok. 
 
 
Titul Anthem byl přitom dosud dostupný v rámci služby Origin Access Premier, která vyjde podstatně dráže, a to 15 eur za měsíc. I z toho je patrné, kam v žebříčku hodnot se něco přes půl roku starý Anthem posunul, a sice konkrétně do společnosti série Mass Effect, Dead Space, Battlefield V, FIFA 19 a Sims 4. Tvůrci si přitom dříve malovali, že půjde o velice úspěšný počátek nové série nebo snad zásadní a při životě neustále udržované hry typu looter shooter srovnatelné s tím, co přestavuje třeba Warframe nebo Destiny 2. 
 
Anthem přitom nedávno zaznamenal po nástupu první události Cataclysm menší obrodu zájmu hráčů, nicméně nikdo neví, co s ním EA nyní zamýšlí. Nicméně přesun této hry do "koše s levným zbožím" ukazuje na to, že mezi priority už asi nepatří. Na druhou stranu může právě tento krok přinést do světa Anthem daleko více hráčů, ostatně dnes už se dávno nemusí vydělávat největší peníze na prvotním prodeji hry, jako spíše na její následné monetizaci, takže uvidíme. Ostatně možnost zahrát si ji (krom jiných titulů) za předplatné přibližně stokoruny za měsíc nevypadá až tak špatně. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Modder si napojil RTX 3090 na slot M.2 v notebooku, jaký má výkon? Modder si napojil RTX 3090 na slot M.2 v notebooku, jaký má výkon?
Čínský modder z firmy Kosin si vytvořil alternativu pro dokovací stanici s externí grafickou kartou, která se obvykle připojuje přes rozhraní Thunderbolt 3. Využil k tomu rozhraní NVMe M.2, které se zase obvykle využívá pro výkonná SSD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC si vyhradí část produkce pro automotive, důvodem jsou americké sankce TSMC si vyhradí část produkce pro automotive, důvodem jsou americké sankce
Tchaj-wanské Ministerstvo financí ohlásilo, že se dohodlo se společností TSMC na tom, aby ta vyhradila část své produkce výrobě čipů využívaných v automobilech. Příčina je přitom zakopána v amerických sankcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář