Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic

Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
, , aktualita
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je tak ta, že Anthem je nyní k dispozici na EA Access a Origin Access Basic, čili skrze zcela základní a nejlevnější verze předplatného v nabídce. Origin Access Basic platí pro platformu PC a EA Access zase pro Xbox One nebo PlayStation 4, ovšem společné mají to, že za ně platíme 4 eura za měsíc nebo 25 eur za rok. 
 
 
Titul Anthem byl přitom dosud dostupný v rámci služby Origin Access Premier, která vyjde podstatně dráže, a to 15 eur za měsíc. I z toho je patrné, kam v žebříčku hodnot se něco přes půl roku starý Anthem posunul, a sice konkrétně do společnosti série Mass Effect, Dead Space, Battlefield V, FIFA 19 a Sims 4. Tvůrci si přitom dříve malovali, že půjde o velice úspěšný počátek nové série nebo snad zásadní a při životě neustále udržované hry typu looter shooter srovnatelné s tím, co přestavuje třeba Warframe nebo Destiny 2. 
 
Anthem přitom nedávno zaznamenal po nástupu první události Cataclysm menší obrodu zájmu hráčů, nicméně nikdo neví, co s ním EA nyní zamýšlí. Nicméně přesun této hry do "koše s levným zbožím" ukazuje na to, že mezi priority už asi nepatří. Na druhou stranu může právě tento krok přinést do světa Anthem daleko více hráčů, ostatně dnes už se dávno nemusí vydělávat největší peníze na prvotním prodeji hry, jako spíše na její následné monetizaci, takže uvidíme. Ostatně možnost zahrát si ji (krom jiných titulů) za předplatné přibližně stokoruny za měsíc nevypadá až tak špatně. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře