www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR
, , aktualita
Společnost Asus si připravila velice slušně vybavený profesionální LCD monitor, který nabízí 32" displej s kvalitním zobrazením barev i podporou HDR. Tak velkému monitoru sluší rozlišení 4K i přímé zónové LED podsvícení.
reklama
Asus ProArt PA32UC je tak určen pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho 32" 4K displej typu IPS s přímým podsvícením pomocí LED, které tvoří celkem 384 samostatných zón pro zvýšení kontrastu ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), který tak činí až 100 milionů ku 1. Díky maximálnímu jasu 1000 cd/m2 také můžeme mluvit o opravdové podpoře HDR a o kvalitních barvách vypovídá 14bitové zpracování a následující pokrytí barevných prostorů: 85% Rec. 2020, 99,5% Adobe RGB, 95% DCI-P3 a 100% sRGB. Pozorovací úhly jsou dle očekávání 178 ° v obou směrech. 
 
 
Rozlišení 3840 x 2160 na 32" displeji představuje 138 obrazových bodů na palec. Asus také každý jednotlivý kus v továrně zkalibruje a slibuje přesnost barev s ∆E pod 2. ProArt PA32UC  má také certifikaci Ultra HD Premium, zahrnuje rozhraní Thunderbolt 3 na dvou portech s propustností 40 Gb/s, ale vedle toho má i DisplayPort a USB 3.1 s možností napájet připojená zařízení až 60 W. Na jeden kabel také můžeme napojit i dva takovéto monitory. 
 
Co se týče cen a dostupnosti, o tom se zatím nic nedozvíme.  
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala