www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR
, , aktualita
Společnost Asus si připravila velice slušně vybavený profesionální LCD monitor, který nabízí 32" displej s kvalitním zobrazením barev i podporou HDR. Tak velkému monitoru sluší rozlišení 4K i přímé zónové LED podsvícení.
reklama
Asus ProArt PA32UC je tak určen pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho 32" 4K displej typu IPS s přímým podsvícením pomocí LED, které tvoří celkem 384 samostatných zón pro zvýšení kontrastu ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), který tak činí až 100 milionů ku 1. Díky maximálnímu jasu 1000 cd/m2 také můžeme mluvit o opravdové podpoře HDR a o kvalitních barvách vypovídá 14bitové zpracování a následující pokrytí barevných prostorů: 85% Rec. 2020, 99,5% Adobe RGB, 95% DCI-P3 a 100% sRGB. Pozorovací úhly jsou dle očekávání 178 ° v obou směrech. 
 
 
Rozlišení 3840 x 2160 na 32" displeji představuje 138 obrazových bodů na palec. Asus také každý jednotlivý kus v továrně zkalibruje a slibuje přesnost barev s ∆E pod 2. ProArt PA32UC  má také certifikaci Ultra HD Premium, zahrnuje rozhraní Thunderbolt 3 na dvou portech s propustností 40 Gb/s, ale vedle toho má i DisplayPort a USB 3.1 s možností napájet připojená zařízení až 60 W. Na jeden kabel také můžeme napojit i dva takovéto monitory. 
 
Co se týče cen a dostupnosti, o tom se zatím nic nedozvíme.  
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Honda testuje autonomní čtyřkolky, budou i na CES 2019 Honda testuje autonomní čtyřkolky, budou i na CES 2019
Na začátku letošního roku představila společnost Honda koncept autonomních vozítek 3E-D18, které dále vyvíjí a testuje. Tyto terénní čtyřkolky už jsou nasazeny ve třech úplně odlišných projektech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Chrome chce řešit stránky s nefunkčním tlačítkem "zpět" Google Chrome chce řešit stránky s nefunkčním tlačítkem "zpět"
Na internetu je spousta stránek, a to nejen vždy těch dobrých. Spousta z nich v zájmu navyšovat počty zobrazených reklam manipuluje historií prohlížeče, čímž znemožňují jít zpět. Prohlížeč Chrome toto možná bude řešit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Včera, aktualita, Jan Vítek