www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR
, , aktualita
Společnost Asus si připravila velice slušně vybavený profesionální LCD monitor, který nabízí 32" displej s kvalitním zobrazením barev i podporou HDR. Tak velkému monitoru sluší rozlišení 4K i přímé zónové LED podsvícení.
reklama
Asus ProArt PA32UC je tak určen pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho 32" 4K displej typu IPS s přímým podsvícením pomocí LED, které tvoří celkem 384 samostatných zón pro zvýšení kontrastu ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), který tak činí až 100 milionů ku 1. Díky maximálnímu jasu 1000 cd/m2 také můžeme mluvit o opravdové podpoře HDR a o kvalitních barvách vypovídá 14bitové zpracování a následující pokrytí barevných prostorů: 85% Rec. 2020, 99,5% Adobe RGB, 95% DCI-P3 a 100% sRGB. Pozorovací úhly jsou dle očekávání 178 ° v obou směrech. 
 
 
Rozlišení 3840 x 2160 na 32" displeji představuje 138 obrazových bodů na palec. Asus také každý jednotlivý kus v továrně zkalibruje a slibuje přesnost barev s ∆E pod 2. ProArt PA32UC  má také certifikaci Ultra HD Premium, zahrnuje rozhraní Thunderbolt 3 na dvou portech s propustností 40 Gb/s, ale vedle toho má i DisplayPort a USB 3.1 s možností napájet připojená zařízení až 60 W. Na jeden kabel také můžeme napojit i dva takovéto monitory. 
 
Co se týče cen a dostupnosti, o tom se zatím nic nedozvíme.  
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek