www.svethardware.cz
>
>
>

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR

Asus ProArt PA32UC: profi 32" LCD s HDR
, , aktualita
Společnost Asus si připravila velice slušně vybavený profesionální LCD monitor, který nabízí 32" displej s kvalitním zobrazením barev i podporou HDR. Tak velkému monitoru sluší rozlišení 4K i přímé zónové LED podsvícení.
reklama
Asus ProArt PA32UC je tak určen pro náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit jeho 32" 4K displej typu IPS s přímým podsvícením pomocí LED, které tvoří celkem 384 samostatných zón pro zvýšení kontrastu ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR), který tak činí až 100 milionů ku 1. Díky maximálnímu jasu 1000 cd/m2 také můžeme mluvit o opravdové podpoře HDR a o kvalitních barvách vypovídá 14bitové zpracování a následující pokrytí barevných prostorů: 85% Rec. 2020, 99,5% Adobe RGB, 95% DCI-P3 a 100% sRGB. Pozorovací úhly jsou dle očekávání 178 ° v obou směrech. 
 
 
Rozlišení 3840 x 2160 na 32" displeji představuje 138 obrazových bodů na palec. Asus také každý jednotlivý kus v továrně zkalibruje a slibuje přesnost barev s ∆E pod 2. ProArt PA32UC  má také certifikaci Ultra HD Premium, zahrnuje rozhraní Thunderbolt 3 na dvou portech s propustností 40 Gb/s, ale vedle toho má i DisplayPort a USB 3.1 s možností napájet připojená zařízení až 60 W. Na jeden kabel také můžeme napojit i dva takovéto monitory. 
 
Co se týče cen a dostupnosti, o tom se zatím nic nedozvíme.  
 
Zdroj: wccftech 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ADATA uvádí své nejrychlejší SSD pro běžné sestavy: XPG SX8200 ADATA uvádí své nejrychlejší SSD pro běžné sestavy: XPG SX8200
Dosud nejrychlejším modelem SSD určeným pro běžné počítače se pochlubila společnost ADATA, která jej vysílá na trh pod označením XPG SX8200. Jde pochopitelně o model pro NVMe, který využívá výkon rozhraní PCIe 3.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Pevný disk Seagate Exos vytáhne propustnost až na 480 MB/s Pevný disk Seagate Exos vytáhne propustnost až na 480 MB/s
Seagate dokazuje, že pevné disky ještě neřekly poslední slovo ani z hlediska datové propustnosti. Uvádí totiž heliem plněné disky Exos, které slibují sekvenční přenosy dat až 480 MB/s, což je na HDD velice slušné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
SpaceX prý postaví svou BFR v Los Angeles ve zbrusu novém zařízení SpaceX prý postaví svou BFR v Los Angeles ve zbrusu novém zařízení
Nedávno jsme přinesli informaci, že společnost SpaceX chce už přibližně za rok poprvé otestovat svou raketu BFR. Je tak už na čase, aby ta byla ve výstavbě, a to dle všeho v Los Angeles, z čehož ale prý nemají radost někteří členové Kongresu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Postavte si "Commodore 64" z Raspberry Pi Postavte si "Commodore 64" z Raspberry Pi
Už tento měsíc se má na trh dostat miniverze počítače Commodore 64 za oficiální cenu 70 dolarů. Pokud si ale chcete jeho obdobu postavit sami, můžete využít návod, který popisuje, jak si jej vytvořit doma za ještě nižší částku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Profesor kosmologie objevil Mars Profesor kosmologie objevil Mars
Profesor Peter Dunsby z Univerzity v Kapském městě ohlásil objev velice jasného pohybujícího se objektu, který v dané oblasti sledování předtím nebyl. Ohlásil jej jako objekt ATel 11448, což by později jistě velice rád chtěl vzít zpět. 
Včera, aktualita, Jan Vítek