BioWare chystají reboot titulu Anthem a slibují velké změny

BioWare chystají reboot titulu Anthem a slibují velké změny
, , aktualita
Společnost BioWare potvrdila, že si chystá velké změny pro svůj titul Anthem, který je nyní zásadním způsobem předěláván. Základ hry pochopitelně zůstane stejný, ale budou tu nové herní mechanismy. 
K oblíbeným
reklama
Nástup hry Anthem ukázal, kam až dospěl herní průmysl, když si vývojáři mohou dovolit vypustit na trh celkově nehotovou hru, která fanoušky spíše zklame a znudí. Díky distribuci her po Internetu mohou autoři a nakladatelé zkoušet dělat ze zákazníků betatestery a počítat s tím, že když se jim to holt nebude líbit, tak svou hru mohou zkusit předělat či alespoň postupně doplňovat a podporovat po tak dlouho, jak jim to přijde vhodné a výhodné. 
 
 
Anthem je přitom na trhu už téměř rok a kdyby byly hry stejné jako před deseti lety, prostě by upadl v zapomnění a jelo by se dál. Dnes ovšem frčí Live Service, čili dlouhodobá podpora, kterou herní společnosti neprosazují z čistého altruismu a snahy svůj titul neustále vylepšovat a připravovat hráčům zajímavé akce, ale proto, že aktivní hráči utrácejí další peníze. Právě proto BioWare zkusí ještě jednou a zásadním způsobem oživit svůj Anthem, který dosud moc pozitivních ohlasů nezískal. 
 
Připravuje se tak velký "reboot" této hry, což bylo už oficiálně oznámeno a je možné, že ten přijde právě rok po jejím vypuštění na trh, čili 22. února. Nicméně dle oficiálního vyjádření to spíše nečekejme (viz TweakTown), i když o plánovaném přepracování této hry víme už řadu měsíců. Hráči se mají setkat se zcela novým systémem vývoje postavy a zisku lootu z padlých nepřátel a také mají získat i motivaci ke hraní, a to dodáním zásadních příběhových prvků a konečných cílů. Jde tak o zcela nové hlavní herní mechaniky, takže Anthem nedostane jen běžnou aktualizaci či expanzi. 
 
BioWare se tak snaží napravit pokažený vývoj své hry. Nyní už vývoj vede Casey Hudson, který má za sebou práci na MDK2, Star Wars KOTOR či trilogii Mass Effect. Hlavní cíl samozřejmě zůstane, takže půjde stále o dlouhodobě podporovanou hru spoléhající vedle příjmů z prodeje také na mikrotransakce. BioWare se ale musí nejdříve naučit, jak se taková hra dělá a toto bude jejich další pokus. 
 
Krom toho toto studio pracuje také na Dragon Age 4, nové hře ze světa Mass Effect a také na další podpoře MMO Star Wars: The Old Republic. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
25.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik23 komentářů