EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat

EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
, , aktualita
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
K oblíbeným
reklama
Pro BioWare znamenalo vypuštění hry Anthem na trh zásadní počin pro tento rok, ale také bohužel další průšvih v řadě. Anthem přišel jako evidentně nedokončená hra s chudým obsahem oproti ostatním populárním titulům typu looter-shooter pro více hráčů. To se začalo měnit, ale příliš pomalu přibýval obsah. 
 
 
Původně chtělo studio BioWare průběžně rozšiřovat původní verzi hry v celém tomto roce a postupně přidávat další DLC zvaných Akty. Každý z nich by přidal nová místa, nové mise i postavy a další obsah a každý akt by skončil velkou událostí zvanou kataklyzma. V ní by se nárazově udály velké změny v celém světě, jež by posunuly celý příběh dopředu. V srpnu přišlo první a vypadá to že i zároveň poslední takové kataklyzma, které mírně zvýšilo zájem hráčů, který ale už nebyl takový i proto, že původně se měli dočkat už v květnu. 
 
Tento týden jsme se přitom dozvěděli, že Anthem se zařazuje do zcela základní nabídky předplacených služeb a my si jej můžeme vesele hrát s jinými tituly za poplatek pouhých 4 eur za měsíc. 
 
Byla to předzvěst velkých změn, které tento titul potkaly a ještě potkají. Na slíbené Akty zakončených kataklyzmaty můžeme zapomenout, alespoň prozatím. Plány se mění, a to prý ve snaze uvolnit zdroje nutné k přepracování celé hry, takže z toho je jasné, proč se Anthem dostal mezi levné tituly. 
 
BioWare tak mají odteď pracovat na sezónních aktualizacích podobně jako v případě jiných online titulů. Očekávat tak můžeme různé tematické události pro hráče, ale zatím k tomu nejsou k dispozici žádné podrobnosti. Záměr je tak udržet hru při životě po nutnou dobu, v jejímž průběhu se bude pracovat na podstatnějších změnách, což bude zahrnovat dokonce i řádné přepracování celého herního jádra a jejích mechanismů. Lidé hrající na Public Test Serveru si tyto změny budou moci v rámci testování vyzkoušet jako první, aby poskytli potřebnou zpětnou vazbu. 
 
Anthem se tak v podstatě vrací do koloběhu vývoje, a to po více než půl roce od vydání na trh. Velice dobře to i ilustruje stav dnešního herního průmyslu, alespoň co se týče AAA her. Dokončení hry a její vydání na trh tak v podstatě nic neznamená a zákazník, který by si měl už jen užívat zakoupeného produktu, se může snadno ocitnout v roli betatestera. My můžeme navíc vidět jasnou paralelu i s vývojem jiného softwaru. Stačí se podívat směrem k Microsoftu.
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář