EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat

EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
, , aktualita
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
K oblíbeným
reklama
Pro BioWare znamenalo vypuštění hry Anthem na trh zásadní počin pro tento rok, ale také bohužel další průšvih v řadě. Anthem přišel jako evidentně nedokončená hra s chudým obsahem oproti ostatním populárním titulům typu looter-shooter pro více hráčů. To se začalo měnit, ale příliš pomalu přibýval obsah. 
 
 
Původně chtělo studio BioWare průběžně rozšiřovat původní verzi hry v celém tomto roce a postupně přidávat další DLC zvaných Akty. Každý z nich by přidal nová místa, nové mise i postavy a další obsah a každý akt by skončil velkou událostí zvanou kataklyzma. V ní by se nárazově udály velké změny v celém světě, jež by posunuly celý příběh dopředu. V srpnu přišlo první a vypadá to že i zároveň poslední takové kataklyzma, které mírně zvýšilo zájem hráčů, který ale už nebyl takový i proto, že původně se měli dočkat už v květnu. 
 
Tento týden jsme se přitom dozvěděli, že Anthem se zařazuje do zcela základní nabídky předplacených služeb a my si jej můžeme vesele hrát s jinými tituly za poplatek pouhých 4 eur za měsíc. 
 
Byla to předzvěst velkých změn, které tento titul potkaly a ještě potkají. Na slíbené Akty zakončených kataklyzmaty můžeme zapomenout, alespoň prozatím. Plány se mění, a to prý ve snaze uvolnit zdroje nutné k přepracování celé hry, takže z toho je jasné, proč se Anthem dostal mezi levné tituly. 
 
BioWare tak mají odteď pracovat na sezónních aktualizacích podobně jako v případě jiných online titulů. Očekávat tak můžeme různé tematické události pro hráče, ale zatím k tomu nejsou k dispozici žádné podrobnosti. Záměr je tak udržet hru při životě po nutnou dobu, v jejímž průběhu se bude pracovat na podstatnějších změnách, což bude zahrnovat dokonce i řádné přepracování celého herního jádra a jejích mechanismů. Lidé hrající na Public Test Serveru si tyto změny budou moci v rámci testování vyzkoušet jako první, aby poskytli potřebnou zpětnou vazbu. 
 
Anthem se tak v podstatě vrací do koloběhu vývoje, a to po více než půl roce od vydání na trh. Velice dobře to i ilustruje stav dnešního herního průmyslu, alespoň co se týče AAA her. Dokončení hry a její vydání na trh tak v podstatě nic neznamená a zákazník, který by si měl už jen užívat zakoupeného produktu, se může snadno ocitnout v roli betatestera. My můžeme navíc vidět jasnou paralelu i s vývojem jiného softwaru. Stačí se podívat směrem k Microsoftu.
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro
Na Kickstarteru se objevil zajímavý projekt počítačové skříně, která může ze všeho nejvíce připomenout počítače Apple Mac Pro. Nejde pochopitelně jen o náhodu, ale o produkt, který přímo má vypadat jako zbrusu nové Mac Pro.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí
Jen McAdam je jednou z mnoha obětí podvodu s kryptoměnou OneCoin. Na rozdíl od mnoha jiných o tom ale veřejně mluví v podcastu na BBC, což ji začalo přinášet vyhrožování znásilněním a smrtí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného
Blizzard si v posledních dnech užívá zloby hráčů ze západu, kteří obecně podporují protesty v Hongkongu a postavili se za streamera a hráče zvaného Blitzchung. Ten vyjádřil protestujícím podporu a byl za to potrestán.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU
Server Hardwareluxx.de se nechal slyšet, že Intel dle jeho informací zrušil přípravy 10nm procesorů. Zůstaly by 14nm modely vycházející ze Skylake, které by až v roce 2022 nahradily rovnou 7nm. Intel to popírá.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE
Pokud potřebujete NAS vyšší kategorie, může vás zaujmout nový Synology RackStation RS820+ a RS820RP+. Ten pojme až čtyři 3,5" disky, má 4jádrový procesor a lze jej vybavit i 10GbE připojením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala