Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?

Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?
, , aktualita
Na trh se v dohledné době už chystají Borderlands 3, ovšem máme tu i další novinku v podobě titulu Borderlands 2 VR, který rozšiřuje nabídku her dostupných pro VR headsety na PC. Dosud to byla exkluzivita pro PSVR. 
K oblíbeným
reklama
Titul Borderlands 2 VR však ještě nebyl oficiálně ohlášen, pouze byl zatím spatřen, že získal ESRB rating pro PC. Na platformě PlayStation VR však existuje už od prosince předchozího roku a v té době se mluvilo o tom, že zůstane ještě po dobu půl roku exkluzivitou. I kdyby se tento půl rok počítal od ledna 2019, bude brzy pryč, takže brzy bude možné, aby tato hra dorazila na trh v PC verzi. 
 
 
Dá se očekávat, že půjde o hodnotný přírůstek pro řadu majitelů PC VR headsetů, protože takových je na trhu stále jen málo a každý se bude hodit na to, aby mohl přesvědčit více a více lidí k zakoupení headsetu. Jinak je to na tomto trhu klasický scénář ve stylu slepice a vejce. Pokud nejsou rozšířeny VR headsety, vývojáři mají slabou motivaci pro ně tvořit či upravovat hry. A s nedostatečnou nabídkou her zase jen málo zákazníků chce do koupě headsetu dávat peníze. 
 
​  
My se také můžeme podívat na to, jak se Borderlands 2 s využitím VR headsetů hrají. Je třeba upozornit, že PSVR verze Borderlands 2 VR má řadu omezení. Jednak tu byl pouze základní obsah hry a potom je možné hrát pouze sami, ne v multiplayeru. Někteří si také stěžovali na nízké rozlišení grafiky, což zvláště s VR headsetem nevypadalo vůbec dobře, ale právě alespoň to bude v případě PC verze jistě lepší. Zda budou nějak řešeny i obsahové a herní stránky, to teprve uvidíme. 
 
Stejně také není jasné, na jakých prodejních platformách by se tato hra mohla objevit a jaké VR headsety by měla podporovat. Takže jako obvykle uvidíme. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Starship od SpaceX zvládla první testovací let do 150 metrů Video: Starship od SpaceX zvládla první testovací let do 150 metrů
Společnosti SpaceX se povedlo úspěšně otestovat prototyp kosmické lodi Starship SN5 při krátkém zkušebním letu do výšky 150 metrů. Elon Musk je tak zase o krůček blíž svému snu vypravovat mise až k dalekému Marsu.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
GeForce NOW získává Othercide a další hry GeForce NOW získává Othercide a další hry
Společnost NVIDIA ohlásila další přírůstky do nabídky streamovací služby GeForce NOW. Vedle toho tu máme také novinku pro NVIDIA Highlights, a sice podporu titulu ARK: Survival Evolved.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Epic Games Store zavádí podporu modifikací her Epic Games Store zavádí podporu modifikací her
Herní modifikace, či prostě mody, jsou jedna z podstatných výhod PC jako herní platformy. Je tak logické, aby je herní obchody podporovaly, ale zatímco Steam má svůj Workshop, Epic Games Store neměl dosud nic. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers Co znamenají procesory Intel Core s označením KA? Přeci sérii Avengers
Nedávno se objevila zpráva, že Intel si chystá nové procesory Core 10. generace, které ponesou označení KA. Má jít o čtyři modely, z jejich označení bylo zřejmé, že budou jednak odemknuté. Ale co mělo znamenat označení A?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz Asus připravil své první monitory s HDMI 2.1, to dovolí 4K při 120 Hz
Společnost Asus oznámila, že má připraveny první své monitory splňující standard HDMI 2.1. Tyto monitory už dostaly certifikaci od Allion Labs, Inc. a brzy se můžeme těšit na 4K obraz při 120 snímcích za sekundu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala