Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?

Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?
, , aktualita
Na trh se v dohledné době už chystají Borderlands 3, ovšem máme tu i další novinku v podobě titulu Borderlands 2 VR, který rozšiřuje nabídku her dostupných pro VR headsety na PC. Dosud to byla exkluzivita pro PSVR. 
K oblíbeným
reklama
Titul Borderlands 2 VR však ještě nebyl oficiálně ohlášen, pouze byl zatím spatřen, že získal ESRB rating pro PC. Na platformě PlayStation VR však existuje už od prosince předchozího roku a v té době se mluvilo o tom, že zůstane ještě po dobu půl roku exkluzivitou. I kdyby se tento půl rok počítal od ledna 2019, bude brzy pryč, takže brzy bude možné, aby tato hra dorazila na trh v PC verzi. 
 
 
Dá se očekávat, že půjde o hodnotný přírůstek pro řadu majitelů PC VR headsetů, protože takových je na trhu stále jen málo a každý se bude hodit na to, aby mohl přesvědčit více a více lidí k zakoupení headsetu. Jinak je to na tomto trhu klasický scénář ve stylu slepice a vejce. Pokud nejsou rozšířeny VR headsety, vývojáři mají slabou motivaci pro ně tvořit či upravovat hry. A s nedostatečnou nabídkou her zase jen málo zákazníků chce do koupě headsetu dávat peníze. 
 
​  
My se také můžeme podívat na to, jak se Borderlands 2 s využitím VR headsetů hrají. Je třeba upozornit, že PSVR verze Borderlands 2 VR má řadu omezení. Jednak tu byl pouze základní obsah hry a potom je možné hrát pouze sami, ne v multiplayeru. Někteří si také stěžovali na nízké rozlišení grafiky, což zvláště s VR headsetem nevypadalo vůbec dobře, ale právě alespoň to bude v případě PC verze jistě lepší. Zda budou nějak řešeny i obsahové a herní stránky, to teprve uvidíme. 
 
Stejně také není jasné, na jakých prodejních platformách by se tato hra mohla objevit a jaké VR headsety by měla podporovat. Takže jako obvykle uvidíme. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz
Grafické karty Radeon budou asi mnohem oblíbenějším cílem overclockerů z řad běžných uživatelů než procesory Ryzen 3000, protože to vypadá, že s úpravou registrů lze získat nezanedbatelný frekvenční nárůst.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU? AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU?
Pokud by si někdo myslel, že se starým křemíkovým hardwarem je to podobné jako se starým spalovacím motorem, může být vcelku v klidu. Starý křemíkový čip časem nezíská horší výkon, ale o tom však nerozhoduje sám.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS
NVIDIA se s námi podělila o benchmark, který ukazuje na výkon jejích GeForce RTX ve hře Monster Hunter: World. Ten má být díky Deep Learning Super Sampling (DLSS) o polovinu vyšší, což se v takové náročné hře bude hodit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB? Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB?
Dvanáctijádrový procesor Ryzen 9 3900X je pochopitelně aktuálně ve středu zájmu, a to i z hlediska spotřeby a chlazení. Na spotřebu a schopnost levnějších desek jej napájet jsme se už podívali a nyní je tu chlazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One
Projekt Hyperloop byl navržený podnikatelem a vizionářem Elonem Muskem. Jeho realizace se ujaly soukromé společnosti, jednou z nich je Virgin Hyperloop One. Ta by mohla vybudovat vysokorychlostní trať i v Severní Karolíně. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková