Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?

Borderlands 2 VR pro PC jsou na cestě, jak se hrají?
, , aktualita
Na trh se v dohledné době už chystají Borderlands 3, ovšem máme tu i další novinku v podobě titulu Borderlands 2 VR, který rozšiřuje nabídku her dostupných pro VR headsety na PC. Dosud to byla exkluzivita pro PSVR. 
K oblíbeným
reklama
Titul Borderlands 2 VR však ještě nebyl oficiálně ohlášen, pouze byl zatím spatřen, že získal ESRB rating pro PC. Na platformě PlayStation VR však existuje už od prosince předchozího roku a v té době se mluvilo o tom, že zůstane ještě po dobu půl roku exkluzivitou. I kdyby se tento půl rok počítal od ledna 2019, bude brzy pryč, takže brzy bude možné, aby tato hra dorazila na trh v PC verzi. 
 
 
Dá se očekávat, že půjde o hodnotný přírůstek pro řadu majitelů PC VR headsetů, protože takových je na trhu stále jen málo a každý se bude hodit na to, aby mohl přesvědčit více a více lidí k zakoupení headsetu. Jinak je to na tomto trhu klasický scénář ve stylu slepice a vejce. Pokud nejsou rozšířeny VR headsety, vývojáři mají slabou motivaci pro ně tvořit či upravovat hry. A s nedostatečnou nabídkou her zase jen málo zákazníků chce do koupě headsetu dávat peníze. 
 
​  
My se také můžeme podívat na to, jak se Borderlands 2 s využitím VR headsetů hrají. Je třeba upozornit, že PSVR verze Borderlands 2 VR má řadu omezení. Jednak tu byl pouze základní obsah hry a potom je možné hrát pouze sami, ne v multiplayeru. Někteří si také stěžovali na nízké rozlišení grafiky, což zvláště s VR headsetem nevypadalo vůbec dobře, ale právě alespoň to bude v případě PC verze jistě lepší. Zda budou nějak řešeny i obsahové a herní stránky, to teprve uvidíme. 
 
Stejně také není jasné, na jakých prodejních platformách by se tato hra mohla objevit a jaké VR headsety by měla podporovat. Takže jako obvykle uvidíme. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala