www.svethardware.cz
>
>

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou
, , aktualita
Dnes máme k dispozici chytré mobily, chytré žárovky, tak proč by nemohly být i chytré boty? Platí to pro Nike Adapt BB, které se mohou samy "zavázat" s využitím aplikace. Problém je, když ta levá neposlouchá.
K oblíbeným
reklama
Dokážete si představit, že chcete vyrazit do města, ale boty se odmítají zavázat a vy nemáte možnost, jak je k tomu přinutit? Vypadá to možná jako kus scénáře z Červeného trpaslíka, ale naopak, je to realita přítomnosti, i když pouze když si vyberete boty s motorkem a samozavazovací, či spíše samoupevňovací funkcí, která je řízena pomocí chytrého telefonu. Jde o Nike Adapt BB, jež by později měly dostat mnoho dalších funkcí užitečných hlavně pro sportovce. 
 
 
Do těchto bot tak máme jen vklouznout a s pomocí aplikace jim přikázat, aby se stáhly a upevnily na noze. Nike však pro ně přišlo s nutnou aktualizací firmwaru, která způsobila, že levá bota se odmítala upevnit, a to pouze na Androidu. 
 
 
Boty Nike Adapt BB nás tak nikam neodtáhnou, ale přesto nás uvězní jiným způsobem, přičemž je třeba poznamenat, že telefonů firmy Apple se tento problém netýká. 
 
 
Někdo také uvádí, že software zahlásil chybu přímo při aktualizaci firmwaru, což mu rovnou zablokovalo, či česky řečeno bricklo pravou botu, takže problémů asi bude víc. Můžeme si tak číst i dotazy ohledně půjčení iPhonu na víkend, aby si dotyčný mohl zavázat boty, což je samozřejmě myšleno spíše jako vtip. 
 
Nike se přitom při uvádění nových bot na trh, mimochodem s oficiální cenou 350 dolarů, chlubilo slovy: "We are moving from fit to firmware". Dá se říci, že fit jim šlo doposud daleko lépe. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona? Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona?
Mark Papermaster, Chief Technical Officer firmy AMD, se rozpovídal o vývoji hardwaru v éře, kdy už se dávno mluví o konci platnosti Mooreova zákona, i když se najde ještě dost lidí, kteří něco takového vylučují. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490 Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490
Na začátku příštího roku očekáváme procesory Comet Lake-S a ukazuje se, že ty asi už opravdu brzy dorazí. Máme tu první testy jednak 10jádrového a pak i 6jádrového procesoru a ukázal se i čipset Z490. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty? AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty?
Už včera se začaly objevovat karty AMD Radeon RX 5500 XT a my jsme se dozvěděli, že ty opravdu budou vybaveny GPU se 1408 Stream procesory a ne s plnými 1536 jednotkami. Nyní se ale můžeme podívat i na takty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala