www.svethardware.cz
>
>

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou
, , aktualita
Dnes máme k dispozici chytré mobily, chytré žárovky, tak proč by nemohly být i chytré boty? Platí to pro Nike Adapt BB, které se mohou samy "zavázat" s využitím aplikace. Problém je, když ta levá neposlouchá.
K oblíbeným
reklama
Dokážete si představit, že chcete vyrazit do města, ale boty se odmítají zavázat a vy nemáte možnost, jak je k tomu přinutit? Vypadá to možná jako kus scénáře z Červeného trpaslíka, ale naopak, je to realita přítomnosti, i když pouze když si vyberete boty s motorkem a samozavazovací, či spíše samoupevňovací funkcí, která je řízena pomocí chytrého telefonu. Jde o Nike Adapt BB, jež by později měly dostat mnoho dalších funkcí užitečných hlavně pro sportovce. 
 
 
Do těchto bot tak máme jen vklouznout a s pomocí aplikace jim přikázat, aby se stáhly a upevnily na noze. Nike však pro ně přišlo s nutnou aktualizací firmwaru, která způsobila, že levá bota se odmítala upevnit, a to pouze na Androidu. 
 
 
Boty Nike Adapt BB nás tak nikam neodtáhnou, ale přesto nás uvězní jiným způsobem, přičemž je třeba poznamenat, že telefonů firmy Apple se tento problém netýká. 
 
 
Někdo také uvádí, že software zahlásil chybu přímo při aktualizaci firmwaru, což mu rovnou zablokovalo, či česky řečeno bricklo pravou botu, takže problémů asi bude víc. Můžeme si tak číst i dotazy ohledně půjčení iPhonu na víkend, aby si dotyčný mohl zavázat boty, což je samozřejmě myšleno spíše jako vtip. 
 
Nike se přitom při uvádění nových bot na trh, mimochodem s oficiální cenou 350 dolarů, chlubilo slovy: "We are moving from fit to firmware". Dá se říci, že fit jim šlo doposud daleko lépe. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková