www.svethardware.cz
>
>

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou
, , aktualita
Dnes máme k dispozici chytré mobily, chytré žárovky, tak proč by nemohly být i chytré boty? Platí to pro Nike Adapt BB, které se mohou samy "zavázat" s využitím aplikace. Problém je, když ta levá neposlouchá.
K oblíbeným
reklama
Dokážete si představit, že chcete vyrazit do města, ale boty se odmítají zavázat a vy nemáte možnost, jak je k tomu přinutit? Vypadá to možná jako kus scénáře z Červeného trpaslíka, ale naopak, je to realita přítomnosti, i když pouze když si vyberete boty s motorkem a samozavazovací, či spíše samoupevňovací funkcí, která je řízena pomocí chytrého telefonu. Jde o Nike Adapt BB, jež by později měly dostat mnoho dalších funkcí užitečných hlavně pro sportovce. 
 
 
Do těchto bot tak máme jen vklouznout a s pomocí aplikace jim přikázat, aby se stáhly a upevnily na noze. Nike však pro ně přišlo s nutnou aktualizací firmwaru, která způsobila, že levá bota se odmítala upevnit, a to pouze na Androidu. 
 
 
Boty Nike Adapt BB nás tak nikam neodtáhnou, ale přesto nás uvězní jiným způsobem, přičemž je třeba poznamenat, že telefonů firmy Apple se tento problém netýká. 
 
 
Někdo také uvádí, že software zahlásil chybu přímo při aktualizaci firmwaru, což mu rovnou zablokovalo, či česky řečeno bricklo pravou botu, takže problémů asi bude víc. Můžeme si tak číst i dotazy ohledně půjčení iPhonu na víkend, aby si dotyčný mohl zavázat boty, což je samozřejmě myšleno spíše jako vtip. 
 
Nike se přitom při uvádění nových bot na trh, mimochodem s oficiální cenou 350 dolarů, chlubilo slovy: "We are moving from fit to firmware". Dá se říci, že fit jim šlo doposud daleko lépe. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů