www.svethardware.cz
>
>

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou

Boty Nike Adapt se umí zavázat pomocí telefonu, až na tu levou
, , aktualita
Dnes máme k dispozici chytré mobily, chytré žárovky, tak proč by nemohly být i chytré boty? Platí to pro Nike Adapt BB, které se mohou samy "zavázat" s využitím aplikace. Problém je, když ta levá neposlouchá.
K oblíbeným
reklama
Dokážete si představit, že chcete vyrazit do města, ale boty se odmítají zavázat a vy nemáte možnost, jak je k tomu přinutit? Vypadá to možná jako kus scénáře z Červeného trpaslíka, ale naopak, je to realita přítomnosti, i když pouze když si vyberete boty s motorkem a samozavazovací, či spíše samoupevňovací funkcí, která je řízena pomocí chytrého telefonu. Jde o Nike Adapt BB, jež by později měly dostat mnoho dalších funkcí užitečných hlavně pro sportovce. 
 
 
Do těchto bot tak máme jen vklouznout a s pomocí aplikace jim přikázat, aby se stáhly a upevnily na noze. Nike však pro ně přišlo s nutnou aktualizací firmwaru, která způsobila, že levá bota se odmítala upevnit, a to pouze na Androidu. 
 
 
Boty Nike Adapt BB nás tak nikam neodtáhnou, ale přesto nás uvězní jiným způsobem, přičemž je třeba poznamenat, že telefonů firmy Apple se tento problém netýká. 
 
 
Někdo také uvádí, že software zahlásil chybu přímo při aktualizaci firmwaru, což mu rovnou zablokovalo, či česky řečeno bricklo pravou botu, takže problémů asi bude víc. Můžeme si tak číst i dotazy ohledně půjčení iPhonu na víkend, aby si dotyčný mohl zavázat boty, což je samozřejmě myšleno spíše jako vtip. 
 
Nike se přitom při uvádění nových bot na trh, mimochodem s oficiální cenou 350 dolarů, chlubilo slovy: "We are moving from fit to firmware". Dá se říci, že fit jim šlo doposud daleko lépe. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání
Letos v červnu měl známý ransomwarový gang napadnout servery několika významných společností, ale použil přitom jiný postup, než bychom očekávali. Po neúspěšném vydírání nyní útočníci zveřejnili desítky gigabajtů interních dat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Vývoj trojánové mise NASA Lucy prošel významným milníkem, start odložen nebyl Vývoj trojánové mise NASA Lucy prošel významným milníkem, start odložen nebyl
Už v příštím roce by měla do vesmíru startovat další mise spadající do programu NASA Discovery. Jako vůbec první se zaměří na Trojány, čili asteroidy pohybující se na oběžné dráze planety Jupiter.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte ukázal 1P desky pro 80jádrové Ampere Altra Gigabyte ukázal 1P desky pro 80jádrové Ampere Altra
Nedávno jsme se tu zmínili o nových procesorech Ampere Altra, které jsou vyráběny v konfiguraci až 80 jader ARM N1. Nyní se už můžeme podívat na to, co pro ně chystá společnost Gigabyte jako výrobce desek i serverů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Tiger Lake dle PassMarku nabídne vysoký jednovláknový výkon Intel Tiger Lake dle PassMarku nabídne vysoký jednovláknový výkon
Procesory Intel Tiger Lake-U by už měly být v podstatě hotovy, neboť by měly být představeny už za necelý měsíc. Nyní se ukázal model Core i7-1165G7 v databázi PassMarku, a tak si jej můžeme porovnat s konkurencí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Čínské Xiao-i žaluje Apple, za porušení patentů k Siri chce 10 mld. juanů Čínské Xiao-i žaluje Apple, za porušení patentů k Siri chce 10 mld. juanů
Čínská společnost Xiao-i (Shanghai Zhizhen Intelligent Network Technology Co Ltd) chce z Applu vytřískat nějaké ty finance. V žalobě, která se týká porušení patentů asistentem Siri, požaduje zákaz prodeje a nejen to.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře