Call of Duty Black Ops 4 přijdou v říjnu, bude singleplayer?

Call of Duty Black Ops 4 přijdou v říjnu, bude singleplayer?
, , aktualita
Společnost Activision už dříve ohlásila, že se na trh na podzim dostane nový titul Call of Duty Black Ops 4. Nyní se už můžeme podívat na to, jak bude tato hra vypadat, protože včera proběhlo její slíbené představení. 
K oblíbeným
reklama
Call of Duty Black Ops 4 bude k dispozici od 12. října a společnost Activision včera vypustila do světa další detaily plus trailer. Potvrdilo se, že tato hra přijde o část pro jednoho hráče a namísto toho se zaměří na multiplayer. Spekulace také nelhaly o tom, že jeho součástí bude režim Battle Royale, který je dnes tolik populární díky PUBG. A samozřejmě nesmí chybět ani režim se zombíky, a to ve třech různých lokacích. 
 
 
Překvapení se tak bohužel nekoná a je vidět, že Activision nehodlá vystoupit z proudu AAA her, kde singleplayer už je pomalu sprosté slovo. Mark Lamia z Treyarch Studio k tomu řekl, že ačkoliv tu nebude tradiční kampaň, příběh bude zapleten do každého z dostupných režimů. Kdo se tak těšil, že si hru užije sám o sobě, má smůlu a je také jasné, že z hlediska příběhu to nemůže být takové, jako kdyby byl součástí kampaně pro jednoho hráče. 
 
Onen režim vycházející z PUBG/Battle Royale/Last Man Standing se zde bude jmenovat Blackout, přičemž hráči v něm budou moci využít už známé mechaniky z Black Ops, což představuje třeba přivolání letecké podpory, různé známé postavy ze série CoD a také mapy ze všech čtyř předchozích dílů Black Ops (World at War a Black Ops 1 až 3). 
 
 
Nicméně dle The Verge zazněl z firmy Activision hlas, že Call of Duty Black Ops 4 budou ve skutečnosti úmyslný krok stranou z hlediska herních režimů a že v budoucnu se série "vrátí k bombastickým filmově laděným režimům pro jednoho hráče, na které jsou lidé zvyklí". Ono ostatně nelze předpokládat, že hry jako PUBG budou populární donekonečna, však někdy se jich už hráči musí nabažit, ale nyní je prostě třeba jejich oblibu řádně využít. 
 
 
Na druhou stranu, zombíci už letí pěknou řádku let a Call of Duty Black Ops 4 budou toto téma ještě rozšiřovat. Bojovat proti nim totiž budeme moci i coby římský gladiátoři nebo v éře Titanicu. 
 
 
Na PC bude hra podporovat rozlišení až 4K, HDR a ultraširokoúhlé monitory. Ovládání na PC bylo také optimalizováno pro klávesnici a myš, což bohužel není vždy pravidlo. Hra přijde 12. října pro PC, PS4 a Xbox One. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář