Call of Duty: Modern Warfare dorazí v říjnu

Call of Duty: Modern Warfare dorazí v říjnu
, , aktualita
Společnost Activision ohlásila, že titul Call of Duty: Modern Warfare dorazí pro PC a herní konzole letos na konci října. Jde o další hru od Infinity Ward slibující "epický příběh" pro jednoho hráče. 
K oblíbeným
reklama
Z označení této hry je zřejmé, že letos zažijeme opět jeden reboot herní série, ostatně i v ikoně vyobrazený drsňák sám vypadá trošku "rebootovaně" se svou úpravou vousu, ale zdání může klamat. O příběhu se toho moc neví, ale téma by prý mělo být podobné jako v případě titulu Modern Warfare 2, takže možná další studená válka mezi USA a Ruskem? Pro hráče samotného by však určitě zrovna studená nebuda, nicméně dle traileru bude velké téma tohoto titulu také terorismus či občanská válka a evropská města či lokace na Středním východě.
 
 
Vedle hutné příběhové linie pro jednoho hráče nám vývojáři slibují samozřejmě i akcí nabitý multiplayer včetně kooperace, podporu cross-play a chybět tu bude season pass. 
 
 
 
Téměř veškerý obsah by tak měl být přístupný pro všechny, ovšem ani tak nebudou chybět různě oceněné verze. Jednak tu máme standardní edici, pak edici Operator s jistými bonusy v podobě výbavy do hry a pak ještě Operator Enhanced s 3000 COD Points, za něž si budeme kupovat další výbavu. To tak bude zajímat především ty, kteří se těší na multiplayer. 
 
 
Hra vstoupí na trh 25. října a zatím nebylo řečeno ani slovo o tom, že by se majitel nějaké edice nebo nedočkavec ochotný si hru předplatit mohl dočkat dříve. Autoři slibují kompletně přepracovanou hru s fotorealistickou grafikou, což je třeba vzít trošku s rezervou. Nicméně použit byl neupřesněný nový engine schopný poskytovat kvalitní volumetrické efekty, HDR a také bude moci využít DirectX Raytracing. Audio si zase vezme na starost Dolby ATMOS. 
 
Verzi pro PC, která samozřejmě jako jediná bude podporovat ray tracing, má na starost studio Beenox. Zatím ještě nejsou známy požadavky na hardware, ale už víme to, že hra bude exkluzivně na Battle.net. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla AVG mělo problém s Firefoxem, ztratilo uložená hesla
Antivirové programy AVG a Avast se nepohodly s poslední verzí internetového prohlížeče Mozilla Firefox 67.0.2. Způsobily totiž ztrátu uložených hesel v prohlížeči. Naštěstí už existuje náprava a hesla lze získat zpět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory AMD Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka100 komentářů