Call of Duty: Modern Warfare dorazí v říjnu

Call of Duty: Modern Warfare dorazí v říjnu
, , aktualita
Společnost Activision ohlásila, že titul Call of Duty: Modern Warfare dorazí pro PC a herní konzole letos na konci října. Jde o další hru od Infinity Ward slibující "epický příběh" pro jednoho hráče. 
K oblíbeným
reklama
Z označení této hry je zřejmé, že letos zažijeme opět jeden reboot herní série, ostatně i v ikoně vyobrazený drsňák sám vypadá trošku "rebootovaně" se svou úpravou vousu, ale zdání může klamat. O příběhu se toho moc neví, ale téma by prý mělo být podobné jako v případě titulu Modern Warfare 2, takže možná další studená válka mezi USA a Ruskem? Pro hráče samotného by však určitě zrovna studená nebuda, nicméně dle traileru bude velké téma tohoto titulu také terorismus či občanská válka a evropská města či lokace na Středním východě.
 
 
Vedle hutné příběhové linie pro jednoho hráče nám vývojáři slibují samozřejmě i akcí nabitý multiplayer včetně kooperace, podporu cross-play a chybět tu bude season pass. 
 
 
 
Téměř veškerý obsah by tak měl být přístupný pro všechny, ovšem ani tak nebudou chybět různě oceněné verze. Jednak tu máme standardní edici, pak edici Operator s jistými bonusy v podobě výbavy do hry a pak ještě Operator Enhanced s 3000 COD Points, za něž si budeme kupovat další výbavu. To tak bude zajímat především ty, kteří se těší na multiplayer. 
 
 
Hra vstoupí na trh 25. října a zatím nebylo řečeno ani slovo o tom, že by se majitel nějaké edice nebo nedočkavec ochotný si hru předplatit mohl dočkat dříve. Autoři slibují kompletně přepracovanou hru s fotorealistickou grafikou, což je třeba vzít trošku s rezervou. Nicméně použit byl neupřesněný nový engine schopný poskytovat kvalitní volumetrické efekty, HDR a také bude moci využít DirectX Raytracing. Audio si zase vezme na starost Dolby ATMOS. 
 
Verzi pro PC, která samozřejmě jako jediná bude podporovat ray tracing, má na starost studio Beenox. Zatím ještě nejsou známy požadavky na hardware, ale už víme to, že hra bude exkluzivně na Battle.net. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS Dell odhalil prohnutý Alienware 34 s WQHD IPS
Včera jsme se dozvěděli o novém monitoru Alienware od firmy Dell, který nabízí 55" panel typu OLED a jde spíše než o monitor pro PC o náhradu televizoru pro herní konzole. Nyní ale už přichází nefalšované LCD pro PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry Walmart žaluje Teslu, její solární panely působí požáry
Tesla míří k soudu. Posílá ji tam řetězec obchodů Walmart, který si stěžuje na její solární panely. Kvůli naprosto odbyté instalaci a kvalitě totiž mělo vyhořet už sedm obchodů a řetězec toho začíná mít dost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie AMD EPYC Rome: architektura překonávající limity litografie
Řada testů procesorů EPYC druhé generace už prokázala, že ty se společnosti AMD mimořádně povedly a Intel na ně dnes jednoduše nemá odpověď. My se ale nyní nebudeme věnovat výkonu, jako spíše samotným procesorům a jejich platformě.
Dnes, článek, Jan Vítek3 komentáře
Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce Tesla Roadster Elona Muska dokončil první oběh kolem Slunce
Starman společně s červeným Tesla Roadsterem je už nejspíš stálým obyvatelem vesmíru. Od jeho vynesení do vesmíru uplynul už více než rok a půl a nedávno Muskovo vozidlo dokončilo oběh kolem Slunce. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz Paměti HyperX Fury nyní i jako 64GB sety s 3466 MHz
HyperX aktualizuje nabídku svých operačních pamětí a představuje inovované moduly Fury a Fury RGB. Nabídnou automatické přetaktování a budou k dispozici i jako velké 64GB sety s frekvencí 3466 MHz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář