Call of Duty: WWII je připraven na pay to win

Call of Duty: WWII je připraven na pay to win
, , aktualita
Activision se nyní snaží v bouři vyvolané kolem Electronic Arts a jejího Battlefront II moc nevykukovat, ovšem jejího nového titulu Call of Duty: WWII si naopak velice všímají tzv. data mineři, kteří objevili zajímavé skutečnosti. 
K oblíbeným
reklama
Je celkem běžné, že hry se distribuují s obsahem, který není a nemusí být odemčen, ale je připraven pro okamžité nasazení. To se evidentně týká také nového titulu Call of Duty: WWII, který tuto sérii vrací na pláže Normandie. Sledgehammer Games a Activision se ale bohužel nerozhodli v rámci kampaně pro jednoho hráče nabídnout v podstatě nic nového než to, co už velice dlouho známe. Hra nás tak vede hezky za ručičku naskriptovaným prostředím, v němž budeme střílet jednu Stuku za druhou, občas odstřelovat, jindy zase kosit nepřátele kulometem z jeepu, a to vše ve hře, jejíž gró netkví v tomto, ale v soubojích hráčů proti sobě. 
 
To je v podstatě to samé, co nabízí i Star Wars Battlefront II a vývojáři těchto her tak cílí na soutěživost svých zákazníků, jimž připravili nechvalně známé loot boxes, v případě nové Call of Duty zvané Supply Drops. Po jejich odhalení se Sledgehammer Games snažili o to, aby utišili hlasy varující před elementem pay to win, kde mají dodatečně platící hráči nad ostatními značnou výhodu ve hře. 
 
Hráčům bylo řečeno, že herní loot crates budou v rámci Rare Supply Drops obsahovat veskrze kosmetické věci a bude se za ně platit čistě interní herní měnou. Ovšem společnost Activison nyní odhalila, že si budeme moci pořídit také tzv. COD Points, čili novou herní měnu, za niž se platí už reálnými penězmi. Jde tak o analogii kreditů a placených krystalů právě v Battlefront II. 
 
Lidé šťourající se v datech stažených her, čili tzv. data miners, pak přišli s tím, že hra skrývá řadu zbraní, které ještě ve hře nebyly odhaleny a pak zjistili ještě to, že krom Rare Supply Drops jsou připraveny ještě Epic Supply Drops, Legendary Supply Drops a právě také Weapon Supply Drops. 
 
Vypadá to tak, že se Activision připravuje pro nasazení placených beden za COD Points a otázka je, zda, jak a kdy to provede a co to bude pro hráče znamenat. Dokazuje to jednu podstatnou věc, a sice to, jak rychle se může celý herní systém změnit. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek