www.svethardware.cz
>
>
>

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer
, , aktualita
Gearbox se na PAX East dočkali ovací nadšeného davu, když odhalili připravovaný titul Borderlands 3, vedle nějž se připravuje také vylepšení předchozích titulů dané série. Přijde i Borderlands: Game of the Year. 
K oblíbeným
reklama
Dlouho očekávané pokračování série Borderlands tak bylo oficiálně představeno formou čtyřminutového traileru ukazujícího dobře známou komixovou grafiku dystopického světa. 
 
 
Vedle toho se na trh chystají také tituly Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD a Borderlands: GOTY, přičemž grafického vylepšení s podporou rozlišení 4K se dočkají i samotné Borderlands 2 a The Pre-Sequel (součást uvedené kolekce), což dorazí už 3. dubna ve formě aktualizace zdarma a ve stejný den přijde i GOTY verze původního Borderlands pro PC, PS4 a Xbox One.
 
Co se týče chystaného Borderlands 3, zde se dozvíme jen to, že se na něm pracuje už pět let, takže by snad už měl být před dokončením. 
 
 
Borderlands 3 nabídnou známou kooperaci čtyř hráčů a vybírat si budeme moci mezi zbrusu novými Vault Huntery, nicméně vývojáři nezapomněli na původní svět, a tak se do hry opět dostanou známé tváře jako Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina či Brick. Nové postavy ještě nebyly představeny, ale jsou k vidění pěkně pohromadě v čase 0:30 videa a později se můžeme podívat na to, co nám asi tak nabídnou. 
 
Hra také nabídne rozmanitá prostředí, a to nejen obvyklou pustinu na motivy Mad Maxe, ale také to problikne futuristické velkoměsto.
 
 
Co se týče titulu Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD, ten bude obsahovat Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s "Ultra HD" texturami, čehož se dočkají také majitelé PS4 Pro Xbox One X, a to včetně podpory rozlišení 4K/Ultra HD a HDR. Pro majitele původních verzí her by mělo jít o volně dostupnou aktualizaci. 
 
 
Na moderní konzole míří také původní Borderlands s podporou 4K, ale také s novými zbraněmi včetně 6 nových legendárních, minimapou ve stylu druhého dílu, vylepšeným inventářem, atd. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková