www.svethardware.cz
>
>
>

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer
, , aktualita
Gearbox se na PAX East dočkali ovací nadšeného davu, když odhalili připravovaný titul Borderlands 3, vedle nějž se připravuje také vylepšení předchozích titulů dané série. Přijde i Borderlands: Game of the Year. 
K oblíbeným
reklama
Dlouho očekávané pokračování série Borderlands tak bylo oficiálně představeno formou čtyřminutového traileru ukazujícího dobře známou komixovou grafiku dystopického světa. 
 
 
Vedle toho se na trh chystají také tituly Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD a Borderlands: GOTY, přičemž grafického vylepšení s podporou rozlišení 4K se dočkají i samotné Borderlands 2 a The Pre-Sequel (součást uvedené kolekce), což dorazí už 3. dubna ve formě aktualizace zdarma a ve stejný den přijde i GOTY verze původního Borderlands pro PC, PS4 a Xbox One.
 
Co se týče chystaného Borderlands 3, zde se dozvíme jen to, že se na něm pracuje už pět let, takže by snad už měl být před dokončením. 
 
 
Borderlands 3 nabídnou známou kooperaci čtyř hráčů a vybírat si budeme moci mezi zbrusu novými Vault Huntery, nicméně vývojáři nezapomněli na původní svět, a tak se do hry opět dostanou známé tváře jako Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina či Brick. Nové postavy ještě nebyly představeny, ale jsou k vidění pěkně pohromadě v čase 0:30 videa a později se můžeme podívat na to, co nám asi tak nabídnou. 
 
Hra také nabídne rozmanitá prostředí, a to nejen obvyklou pustinu na motivy Mad Maxe, ale také to problikne futuristické velkoměsto.
 
 
Co se týče titulu Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD, ten bude obsahovat Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s "Ultra HD" texturami, čehož se dočkají také majitelé PS4 Pro Xbox One X, a to včetně podpory rozlišení 4K/Ultra HD a HDR. Pro majitele původních verzí her by mělo jít o volně dostupnou aktualizaci. 
 
 
Na moderní konzole míří také původní Borderlands s podporou 4K, ale také s novými zbraněmi včetně 6 nových legendárních, minimapou ve stylu druhého dílu, vylepšeným inventářem, atd. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování
Společnost Ubisoft se stále otřásá v základech, jak probíhá interní vyšetřování toho, co vypadá na celou kulturu sexuálního obtěžování a zneužívání. Nyní společnost opouští viceprezident Tommy François. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání
Letos v červnu měl známý ransomwarový gang napadnout servery několika významných společností, ale použil přitom jiný postup, než bychom očekávali. Po neúspěšném vydírání nyní útočníci zveřejnili desítky gigabajtů interních dat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Vývoj trojánové mise NASA Lucy prošel významným milníkem, start odložen nebyl Vývoj trojánové mise NASA Lucy prošel významným milníkem, start odložen nebyl
Už v příštím roce by měla do vesmíru startovat další mise spadající do programu NASA Discovery. Jako vůbec první se zaměří na Trojány, čili asteroidy pohybující se na oběžné dráze planety Jupiter.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte ukázal 1P desky pro 80jádrové Ampere Altra Gigabyte ukázal 1P desky pro 80jádrové Ampere Altra
Nedávno jsme se tu zmínili o nových procesorech Ampere Altra, které jsou vyráběny v konfiguraci až 80 jader ARM N1. Nyní se už můžeme podívat na to, co pro ně chystá společnost Gigabyte jako výrobce desek i serverů.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Tiger Lake dle PassMarku nabídne vysoký jednovláknový výkon Intel Tiger Lake dle PassMarku nabídne vysoký jednovláknový výkon
Procesory Intel Tiger Lake-U by už měly být v podstatě hotovy, neboť by měly být představeny už za necelý měsíc. Nyní se ukázal model Core i7-1165G7 v databázi PassMarku, a tak si jej můžeme porovnat s konkurencí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře