www.svethardware.cz
>
>
>

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer
, , aktualita
Gearbox se na PAX East dočkali ovací nadšeného davu, když odhalili připravovaný titul Borderlands 3, vedle nějž se připravuje také vylepšení předchozích titulů dané série. Přijde i Borderlands: Game of the Year. 
K oblíbeným
reklama
Dlouho očekávané pokračování série Borderlands tak bylo oficiálně představeno formou čtyřminutového traileru ukazujícího dobře známou komixovou grafiku dystopického světa. 
 
 
Vedle toho se na trh chystají také tituly Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD a Borderlands: GOTY, přičemž grafického vylepšení s podporou rozlišení 4K se dočkají i samotné Borderlands 2 a The Pre-Sequel (součást uvedené kolekce), což dorazí už 3. dubna ve formě aktualizace zdarma a ve stejný den přijde i GOTY verze původního Borderlands pro PC, PS4 a Xbox One.
 
Co se týče chystaného Borderlands 3, zde se dozvíme jen to, že se na něm pracuje už pět let, takže by snad už měl být před dokončením. 
 
 
Borderlands 3 nabídnou známou kooperaci čtyř hráčů a vybírat si budeme moci mezi zbrusu novými Vault Huntery, nicméně vývojáři nezapomněli na původní svět, a tak se do hry opět dostanou známé tváře jako Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina či Brick. Nové postavy ještě nebyly představeny, ale jsou k vidění pěkně pohromadě v čase 0:30 videa a později se můžeme podívat na to, co nám asi tak nabídnou. 
 
Hra také nabídne rozmanitá prostředí, a to nejen obvyklou pustinu na motivy Mad Maxe, ale také to problikne futuristické velkoměsto.
 
 
Co se týče titulu Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD, ten bude obsahovat Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s "Ultra HD" texturami, čehož se dočkají také majitelé PS4 Pro Xbox One X, a to včetně podpory rozlišení 4K/Ultra HD a HDR. Pro majitele původních verzí her by mělo jít o volně dostupnou aktualizaci. 
 
 
Na moderní konzole míří také původní Borderlands s podporou 4K, ale také s novými zbraněmi včetně 6 nových legendárních, minimapou ve stylu druhého dílu, vylepšeným inventářem, atd. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry
Na internetu se objevily benchmarky připravovaného serverového procesoru AMD EPYC 7452. Ten má být postaven na nové 7nm architektuře Rome a OpenBenchmarking jej postavili proti 20jádrovému Intelu Xeon Gold 6148.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM
Společnost Nvidia chystá rozšířit podporu pro HPC se svým rozhraním CUDA-X i na architekturu s procesory ARM. Cílem je pokrýt všechny hlavní architektury a nabídnout velmi úsporné řešení s vysokým výpočetním výkonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů