www.svethardware.cz
>
>
>

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer
, , aktualita
Gearbox se na PAX East dočkali ovací nadšeného davu, když odhalili připravovaný titul Borderlands 3, vedle nějž se připravuje také vylepšení předchozích titulů dané série. Přijde i Borderlands: Game of the Year. 
K oblíbeným
reklama
Dlouho očekávané pokračování série Borderlands tak bylo oficiálně představeno formou čtyřminutového traileru ukazujícího dobře známou komixovou grafiku dystopického světa. 
 
 
Vedle toho se na trh chystají také tituly Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD a Borderlands: GOTY, přičemž grafického vylepšení s podporou rozlišení 4K se dočkají i samotné Borderlands 2 a The Pre-Sequel (součást uvedené kolekce), což dorazí už 3. dubna ve formě aktualizace zdarma a ve stejný den přijde i GOTY verze původního Borderlands pro PC, PS4 a Xbox One.
 
Co se týče chystaného Borderlands 3, zde se dozvíme jen to, že se na něm pracuje už pět let, takže by snad už měl být před dokončením. 
 
 
Borderlands 3 nabídnou známou kooperaci čtyř hráčů a vybírat si budeme moci mezi zbrusu novými Vault Huntery, nicméně vývojáři nezapomněli na původní svět, a tak se do hry opět dostanou známé tváře jako Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina či Brick. Nové postavy ještě nebyly představeny, ale jsou k vidění pěkně pohromadě v čase 0:30 videa a později se můžeme podívat na to, co nám asi tak nabídnou. 
 
Hra také nabídne rozmanitá prostředí, a to nejen obvyklou pustinu na motivy Mad Maxe, ale také to problikne futuristické velkoměsto.
 
 
Co se týče titulu Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD, ten bude obsahovat Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s "Ultra HD" texturami, čehož se dočkají také majitelé PS4 Pro Xbox One X, a to včetně podpory rozlišení 4K/Ultra HD a HDR. Pro majitele původních verzí her by mělo jít o volně dostupnou aktualizaci. 
 
 
Na moderní konzole míří také původní Borderlands s podporou 4K, ale také s novými zbraněmi včetně 6 nových legendárních, minimapou ve stylu druhého dílu, vylepšeným inventářem, atd. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona? Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona?
Mark Papermaster, Chief Technical Officer firmy AMD, se rozpovídal o vývoji hardwaru v éře, kdy už se dávno mluví o konci platnosti Mooreova zákona, i když se najde ještě dost lidí, kteří něco takového vylučují. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490 Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490
Na začátku příštího roku očekáváme procesory Comet Lake-S a ukazuje se, že ty asi už opravdu brzy dorazí. Máme tu první testy jednak 10jádrového a pak i 6jádrového procesoru a ukázal se i čipset Z490. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty? AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty?
Už včera se začaly objevovat karty AMD Radeon RX 5500 XT a my jsme se dozvěděli, že ty opravdu budou vybaveny GPU se 1408 Stream procesory a ne s plnými 1536 jednotkami. Nyní se ale můžeme podívat i na takty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala