reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer

29.3.2019, Jan Vítek, aktualita
Chystají se Borderlands 3, podívejte se na trailer
Gearbox se na PAX East dočkali ovací nadšeného davu, když odhalili připravovaný titul Borderlands 3, vedle nějž se připravuje také vylepšení předchozích titulů dané série. Přijde i Borderlands: Game of the Year. 
Dlouho očekávané pokračování série Borderlands tak bylo oficiálně představeno formou čtyřminutového traileru ukazujícího dobře známou komixovou grafiku dystopického světa. 
 
 
Vedle toho se na trh chystají také tituly Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD a Borderlands: GOTY, přičemž grafického vylepšení s podporou rozlišení 4K se dočkají i samotné Borderlands 2 a The Pre-Sequel (součást uvedené kolekce), což dorazí už 3. dubna ve formě aktualizace zdarma a ve stejný den přijde i GOTY verze původního Borderlands pro PC, PS4 a Xbox One.
 
Co se týče chystaného Borderlands 3, zde se dozvíme jen to, že se na něm pracuje už pět let, takže by snad už měl být před dokončením. 
 
 
Borderlands 3 nabídnou známou kooperaci čtyř hráčů a vybírat si budeme moci mezi zbrusu novými Vault Huntery, nicméně vývojáři nezapomněli na původní svět, a tak se do hry opět dostanou známé tváře jako Lilith, Maya, Mordecai, Ellie, Marcus, Tiny Tina či Brick. Nové postavy ještě nebyly představeny, ale jsou k vidění pěkně pohromadě v čase 0:30 videa a později se můžeme podívat na to, co nám asi tak nabídnou. 
 
Hra také nabídne rozmanitá prostředí, a to nejen obvyklou pustinu na motivy Mad Maxe, ale také to problikne futuristické velkoměsto.
 
 
Co se týče titulu Borderlands: The Handsome Collection Ultra HD, ten bude obsahovat Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel s "Ultra HD" texturami, čehož se dočkají také majitelé PS4 Pro Xbox One X, a to včetně podpory rozlišení 4K/Ultra HD a HDR. Pro majitele původních verzí her by mělo jít o volně dostupnou aktualizaci. 
 
 
Na moderní konzole míří také původní Borderlands s podporou 4K, ale také s novými zbraněmi včetně 6 nových legendárních, minimapou ve stylu druhého dílu, vylepšeným inventářem, atd. 
 
Zdroj: Hexus.net


reklama