www.svethardware.cz
>
>
>

Číňan půjčil známému postavu do hry za 32 mil. Kč, ten ji prodal za 13 tisíc

Číňan půjčil známému postavu do hry za 32 mil. Kč, ten ji prodal za 13 tisíc
, , aktualita
V Číně se stal kuriózní případ. Hráč půjčil svému kamarádovi postavu do MMORPG hry Justice Online, do které vložil v přepočtu více než 32 milionů Kč. Kamarád ji ale omylem prodal někomu jinému za zhruba 13 tisíc.
K oblíbeným
reklama
Také Čína je země netušených možností a poslední případ ze světa MMORPG her je jedna kuriozita za druhou. Jeden ze zdejších hráčů byl tak zažraný do hry Justice Online, že do své postavy do hry vložil v přepočtu zhruba 32,5 milionu Kč, což je jen těžko představitelná částka. Další zvláštností je to, že tento klenot muž půjčil svému kamarádovi, který však vytušil svou příležitost a rozhodl se na tomto neuváženém činu vydělat. Přátelství chtěl vyměnit za 388 tisíc čínských juanů (cca 1,3 mil. Kč). Právě tolik požadoval po svém (dnes už bývalém) kamarádovi, aby mu postavu vrátil.
 
Justice Online
 
Ten něco takového odmítl, takže se druhý muž rozhodl postavu zpeněžit jinde a rozhodl se ji prodat na herním tržišti NetEase. Protože však byl unavený po dlouhém hraní, místo 388.000 napsal 3888 juanů. Postavu, do které původní vlastník vrazil 32,5 mil. Kč, si tak někdo hodně rychle koupil v přepočtu za necelých 13 tisíc Kč. To není ani tisícina investic do ní vložených. Supervýhodná koupě.
 
Původní vlastník si to nenechal líbit a zažaloval jak svého bývalého známého, tak NetEase. Společnost celý obchod anulovala a postavu za desítky milionů vrátila původnímu vlastníkovi. Ten však musí zaplatit odškodnění kupci, který ji koupil za oněch 3888 juanů, přičemž odškodné činilo nemalých 90 tisíc juanů (zhruba 300 tisíc Kč). Docela šílená cena za takovou chybu, jako je půjčení postavy svému kamarádovi. Každopádně i tak je to jen setina toho, kolik ho původně stála.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Včera, aktualita, Milan Šurkala