www.svethardware.cz
>
>
>

Číňan půjčil známému postavu do hry za 32 mil. Kč, ten ji prodal za 13 tisíc

Číňan půjčil známému postavu do hry za 32 mil. Kč, ten ji prodal za 13 tisíc
, , aktualita
V Číně se stal kuriózní případ. Hráč půjčil svému kamarádovi postavu do MMORPG hry Justice Online, do které vložil v přepočtu více než 32 milionů Kč. Kamarád ji ale omylem prodal někomu jinému za zhruba 13 tisíc.
K oblíbeným
reklama
Také Čína je země netušených možností a poslední případ ze světa MMORPG her je jedna kuriozita za druhou. Jeden ze zdejších hráčů byl tak zažraný do hry Justice Online, že do své postavy do hry vložil v přepočtu zhruba 32,5 milionu Kč, což je jen těžko představitelná částka. Další zvláštností je to, že tento klenot muž půjčil svému kamarádovi, který však vytušil svou příležitost a rozhodl se na tomto neuváženém činu vydělat. Přátelství chtěl vyměnit za 388 tisíc čínských juanů (cca 1,3 mil. Kč). Právě tolik požadoval po svém (dnes už bývalém) kamarádovi, aby mu postavu vrátil.
 
Justice Online
 
Ten něco takového odmítl, takže se druhý muž rozhodl postavu zpeněžit jinde a rozhodl se ji prodat na herním tržišti NetEase. Protože však byl unavený po dlouhém hraní, místo 388.000 napsal 3888 juanů. Postavu, do které původní vlastník vrazil 32,5 mil. Kč, si tak někdo hodně rychle koupil v přepočtu za necelých 13 tisíc Kč. To není ani tisícina investic do ní vložených. Supervýhodná koupě.
 
Původní vlastník si to nenechal líbit a zažaloval jak svého bývalého známého, tak NetEase. Společnost celý obchod anulovala a postavu za desítky milionů vrátila původnímu vlastníkovi. Ten však musí zaplatit odškodnění kupci, který ji koupil za oněch 3888 juanů, přičemž odškodné činilo nemalých 90 tisíc juanů (zhruba 300 tisíc Kč). Docela šílená cena za takovou chybu, jako je půjčení postavy svému kamarádovi. Každopádně i tak je to jen setina toho, kolik ho původně stála.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik