www.svethardware.cz
>
>
>
>

Compulab Airtop2 Inferno: pasivně chlazené herní mini PC

Compulab Airtop2 Inferno: pasivně chlazené herní mini PC
, , aktualita
Compulab Airtop2 Inferno přijde na trh jako velice zajímavé herní PC, které jednak není moc velké, své komponenty přitom chladí pasivně, a ty přitom nabídnou opravdu slušný výkon. Však jde o Core i7 v kombinaci s GTX 1080. 
K oblíbeným
reklama
Compulab Airtop2 Inferno je tak počítač, u nějž nás nepřekvapí jeho bachratý tvar kvůli velkým bočním pasivům, díky nimž se má efektivně chladit především procesor Intel Core i7-7700K a vedle něj také grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1080. Až nás to nutí přemýšlet, zda chladicí systém takový hardware vůbec zvládne. 
 
 
To by ale izraelský výrobce Compulab měl vědět velice dobře, však to není jeho první takový počítač a samotná firma funguje už od roku 1992. Stojí třeba za úspěšnou řadou pracovních stanic Airtop2. Zatím ale ještě nenabízí své herní Airtop2 Inferno jako hotový produkt a teprve 24. února spustí kickstarterovou kampaň pro zajištění finanční podpory pro jeho výrobu. 
 

Počítač bude založen na zmíněném procesoru a grafické kartě, k čemuž nabídne ještě až 64 GB paměti DDR4-2400, dále dva M.2 NVMe SSD plus čtyři 2,5" SATA pozice a dvě rozhraní USB 3.1 plus sedm USB 3.0, dual LAN, audio, Wi-Fi atd. Dle obrázků to přitom vypadá na to, že Compulab využívá vlastní hardware včetně základní desky a také si můžeme pohlédnout "dvoupatrový" boční pasiv ze dvou kusů hliníku, skrz jehož vertikální komory by měl stoupat teplý vzduch vzhůru stejně jako v případě topicích těles. To samé máme na opačné straně. 
 
 
Vypadá to tak na velice zajímavý kus hardwaru, který budete moci zasponzorovat, až dorazí na Kickstarter. Zatím tak příslušné stránky nejsou připraveny, a tak ani nevíme, jaká je minimální částka pro zakoupení hotového počítače a kdy asi tak bude připraven. 
 
Zdroj: Compulab
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář