www.svethardware.cz
>
>
>

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory
, , aktualita
Cooler Master ukazuje, že na trhu s výrobci herních monitorů ještě je místo. Ostatně tento trh stále prudce roste a je jen otázka, kdy se dokáže nasytit. Cooler Master tak vycítil, že má co nabídnout a to ukáže ještě v tomto roce. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master na Computexu představil řadu novinek, a sice skříně, zdroje, chladiče i periferie. To vše patří do jeho obvyklé nabídky, ovšem nyní se dozvídáme také o herních monitorech s nejspíše prozatimními názvy GM219-30 a GM219-35 Gaming Display. Ty firma dosud z nějakého důvodu držela v tajnosti, ale ještě letos by je měla vyslat na trh. 
 
 
Server TFT Central udáví, že model GM219-30 bude vybaven 30palcovým displejem s poměrem stran 21:9 a GM219-35 pak 35palcovým displejem se stejným poměrem stran. 
 
Oba pak mají sdílet stejné následující vlastnosti či specifikace. Využijí displeje typu VA, které budou prohnuté, dále tu bude technologie Adaptive-Sync, čili v případě AMD FreeSync a v případě NVIDIE je tu šance na certifikaci G-Sync Compatible. Dále byla slíbena pouze 1ms odezva, podpora HDR a podívat se můžeme také na stojan, který jednoznačně odkazuje na logo firmy Cooler Master. 
 
 
Menší monitor GM219-30 bude mít rozlišení 2560 x 1080 a obnovovací frekvenci až 200 Hz. Větší GM219-35 pak nabídne 3440 x 1440 a maximálně 120 Hz, přičemž ten také nemá mít pouze FreeSync, ale novější certifikaci FreeSync 2. 
 
Oba monitory mají přijít až na konci tohoto roku, ale přesto se už objevily i jejich cenovky, a to 400 a 1000 USD. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře