www.svethardware.cz
>
>
>

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory
, , aktualita
Cooler Master ukazuje, že na trhu s výrobci herních monitorů ještě je místo. Ostatně tento trh stále prudce roste a je jen otázka, kdy se dokáže nasytit. Cooler Master tak vycítil, že má co nabídnout a to ukáže ještě v tomto roce. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master na Computexu představil řadu novinek, a sice skříně, zdroje, chladiče i periferie. To vše patří do jeho obvyklé nabídky, ovšem nyní se dozvídáme také o herních monitorech s nejspíše prozatimními názvy GM219-30 a GM219-35 Gaming Display. Ty firma dosud z nějakého důvodu držela v tajnosti, ale ještě letos by je měla vyslat na trh. 
 
 
Server TFT Central udáví, že model GM219-30 bude vybaven 30palcovým displejem s poměrem stran 21:9 a GM219-35 pak 35palcovým displejem se stejným poměrem stran. 
 
Oba pak mají sdílet stejné následující vlastnosti či specifikace. Využijí displeje typu VA, které budou prohnuté, dále tu bude technologie Adaptive-Sync, čili v případě AMD FreeSync a v případě NVIDIE je tu šance na certifikaci G-Sync Compatible. Dále byla slíbena pouze 1ms odezva, podpora HDR a podívat se můžeme také na stojan, který jednoznačně odkazuje na logo firmy Cooler Master. 
 
 
Menší monitor GM219-30 bude mít rozlišení 2560 x 1080 a obnovovací frekvenci až 200 Hz. Větší GM219-35 pak nabídne 3440 x 1440 a maximálně 120 Hz, přičemž ten také nemá mít pouze FreeSync, ale novější certifikaci FreeSync 2. 
 
Oba monitory mají přijít až na konci tohoto roku, ale přesto se už objevily i jejich cenovky, a to 400 a 1000 USD. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře