www.svethardware.cz
>
>
>

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory

Cooler Master brzy nabídne své první herní monitory
, , aktualita
Cooler Master ukazuje, že na trhu s výrobci herních monitorů ještě je místo. Ostatně tento trh stále prudce roste a je jen otázka, kdy se dokáže nasytit. Cooler Master tak vycítil, že má co nabídnout a to ukáže ještě v tomto roce. 
K oblíbeným
reklama
Cooler Master na Computexu představil řadu novinek, a sice skříně, zdroje, chladiče i periferie. To vše patří do jeho obvyklé nabídky, ovšem nyní se dozvídáme také o herních monitorech s nejspíše prozatimními názvy GM219-30 a GM219-35 Gaming Display. Ty firma dosud z nějakého důvodu držela v tajnosti, ale ještě letos by je měla vyslat na trh. 
 
 
Server TFT Central udáví, že model GM219-30 bude vybaven 30palcovým displejem s poměrem stran 21:9 a GM219-35 pak 35palcovým displejem se stejným poměrem stran. 
 
Oba pak mají sdílet stejné následující vlastnosti či specifikace. Využijí displeje typu VA, které budou prohnuté, dále tu bude technologie Adaptive-Sync, čili v případě AMD FreeSync a v případě NVIDIE je tu šance na certifikaci G-Sync Compatible. Dále byla slíbena pouze 1ms odezva, podpora HDR a podívat se můžeme také na stojan, který jednoznačně odkazuje na logo firmy Cooler Master. 
 
 
Menší monitor GM219-30 bude mít rozlišení 2560 x 1080 a obnovovací frekvenci až 200 Hz. Větší GM219-35 pak nabídne 3440 x 1440 a maximálně 120 Hz, přičemž ten také nemá mít pouze FreeSync, ale novější certifikaci FreeSync 2. 
 
Oba monitory mají přijít až na konci tohoto roku, ale přesto se už objevily i jejich cenovky, a to 400 a 1000 USD. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10 Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10
CCleaner je populární aplikace, kterou uživatelé nechávají čistit operační systém od nepotřebného softwaru, jeho zbytků či čehokoliv, co nepotřebují. Windows Defender ale nyní tento software vidí jako "potenciálně nechtěnou aplikaci". Proč?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny
Google se rozhodl zasadit o to, aby byly v chromeboocích dostupné aplikace z Windows. Tato možnost bude ovšem přístupná pouze pro podnikovou sféru. Na cestě je ovšem i další, tentokrát neoficiální způsob.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc
Už příští měsíc se dočkají zákazníci, kteří by si rádi pořídili nové malé PC se slušnou moderní výbavou, jakou nabízí APU Ryzen 4000 mobilní řady. Jedná se o počítače Asus PN50 ve stylu formátu Intel NUC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování
Společnost Ubisoft se stále otřásá v základech, jak probíhá interní vyšetřování toho, co vypadá na celou kulturu sexuálního obtěžování a zneužívání. Nyní společnost opouští viceprezident Tommy François. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání
Letos v červnu měl známý ransomwarový gang napadnout servery několika významných společností, ale použil přitom jiný postup, než bychom očekávali. Po neúspěšném vydírání nyní útočníci zveřejnili desítky gigabajtů interních dat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář