www.svethardware.cz
>
>
>

Cooler Master GTA-F: pro milovníky simulátorů

Cooler Master GTA-F: pro milovníky simulátorů
, , aktualita
Společnost Cooler Master si ve spolupráci s GTR Simulator připravila jednu specialitku v podobě GTA-F Cooler Master Edition. Jde o domácí kokpit pro tři monitory vybavený závodní seslí pro pohodlné usazení. 
K oblíbeným
reklama
GTA-F Cooler Master Edition je tak v podstatě ocelový rám, který bude na svém místě držet monitory, počítač i jeho periferie a také křeslo. Na nakloněnou plochu si také budeme moci dát pedály a ke stolku namísto klávesnice připnout volant. To tedy v případě automobilových simulátorů, ovšem toto zařízení by mohlo vyhovovat i fanouškům leteckých simulátorů, i když ti by možná rádi měli možnost využít opěrné plochy po obou stranách, aby šlo dobře obsluhovat HOTAS. 
 
 
Cooler Master ale svůj GTA-F Cooler Master Edition označuje obecně za herní stůl, ostatně na úvodní fotografii ani nemáme volant či joystick, ale prostě jen klávesnici. Ta ale může zmizet, stejně jako boční stolek a deska předního, namísto níž se dá přímo na konstrukci přimontovat volant. 
 
 
Celé zařízení tak bude přizpůsobitelné a výrobce mluví o 14 místech pro nastavení, takže můžeme očekávat především to, že si zvolíme výšku volantu či vzdálenost křesla od pedálů, stejně jako polohu monitorů. Výrobce slibuje velice odolnou ocelovou konstrukci. 
 
Podporovány jsou až tři prohnuté monitory s úhlopříčkou 30 až 36 palců či případně jeden 50palcový model. Podstavec pro PC má připravenou plochu o rozměrech 442 x 344 mm a dle představy výrobce bychom na něj měli počítač umístit zadními porty směrem k sobě. 
 
Pracovní plochy viditelné na prvním obrázku mohou být rychle nainstalovány i odstraněny a Cooler Master o nich mluví jako o pracovních plochách. Čili zde se myslelo opravdu spíše na simulátory aut a ne na letecké či jiné, kde se využívají joysticky. Nicméně šikovný člověk jistě přijde na to, jak a kam si může umístit další potřebné plochy pro ovládací zařízení. 
 
GTA-F Cooler Master Edition bude k dispozici ke konci tohoto roku za cenu kolem 1000 USD. v Příštím roce pak přijde na trh i volant s pedály od CM a GTR Simulator. 
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10 Microsoft bojuje proti volně šířenému CCleaneru na Windows 10
CCleaner je populární aplikace, kterou uživatelé nechávají čistit operační systém od nepotřebného softwaru, jeho zbytků či čehokoliv, co nepotřebují. Windows Defender ale nyní tento software vidí jako "potenciálně nechtěnou aplikaci". Proč?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny Windows na Chromebooku? Půjde to snadněji, ale ne pro všechny
Google se rozhodl zasadit o to, aby byly v chromeboocích dostupné aplikace z Windows. Tato možnost bude ovšem přístupná pouze pro podnikovou sféru. Na cestě je ovšem i další, tentokrát neoficiální způsob.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc Mini PC Asus PN50 s Ryzen Renoir přijdou příští měsíc
Už příští měsíc se dočkají zákazníci, kteří by si rádi pořídili nové malé PC se slušnou moderní výbavou, jakou nabízí APU Ryzen 4000 mobilní řady. Jedná se o počítače Asus PN50 ve stylu formátu Intel NUC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování Viceprezident Ubisoftu opouští svou pozici uprostřed interního vyšetřování
Společnost Ubisoft se stále otřásá v základech, jak probíhá interní vyšetřování toho, co vypadá na celou kulturu sexuálního obtěžování a zneužívání. Nyní společnost opouští viceprezident Tommy François. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání Útočníci zveřejnili interní data LG a Xeroxu po neúspěšném vydírání
Letos v červnu měl známý ransomwarový gang napadnout servery několika významných společností, ale použil přitom jiný postup, než bychom očekávali. Po neúspěšném vydírání nyní útočníci zveřejnili desítky gigabajtů interních dat.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář