Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX

Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové, ale v podstatě stejné skříně MasterBox TD500 určené pro velké sestavy založené na základních deskách formátu Extended ATX (E-ATX). Máme tu konkrétně MasterBox TD500 Mesh a Mesh White.
K oblíbeným
reklama
MasterBox TD500 Mesh a Mesh White od společnosti Cooler Master si můžeme krátce představit jako velké skříně lišící se navzájem pouze svým zbarvením. Obě se snaží nabídnout kvalitní chlazení, což je zřejmé už jen s pohledem na perforované čelo a pod ním schované tři velké ventilátory, které se ukážou díky svým barevným LED. 
 
 
Máme tu variaci na klasický design MasterBox se zkoseným čelem a nahoře umístěnými porty a tlačítky. Celou levou bočnici přitom v obou případech tvoří tvrzené sklo, jež má v sobě vybroušeno několik rovný zářezů. A zvláště na světlém modelu je vidět, jak je přední jemná mřížka tvarovaná s využitím ostrých hran. 
 
 
 
Obě skříně jsou dodávány se třemi ARGB ventilátory vepředu, jejichž podsvícení si samozřejmě budeme moci nastavit dle libosti, a to s využitím systémů poskytnutých základními deskami značek ASUS, Gigabyte, MSI a ASRock.
 
Uvnitř pak máme klasické rozmístění komponent se zdrojem ve spodním tunelu, který má na sobě i pozice pro dvě 2,5" zařízení. Podporovány jsou základní desky formátu až E-ATX SSI-CEB (12" x 10,7"), dále pak celkově až sedm 120mm ventilátorů nebo dva 360mm radiátory vodního chlazení. Pak je možné dovnitř umístit až 410 mm dlouhé karty, až 165 mm vysoký procesorový chladič a zdroj může mít hloubku až 180 mm. 
 
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila
Společnost Intel vyslala na trh po velice dlouhé době své první samostatné GPU v podobě Iris Xe Max. Jedná se prostě o čip DG1, který známe už dlouho, a to ve verzi pro mobilní počítače. Jak si stojí vedle konkurence?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu
Solární energie zažívá v některých zemích velký boom. Mezi ně patří i stát Jižní Austrálie, kterému se podařilo běžet pokrýt poptávku čistě jen solární energií. Šlo ale jen o krátkodobou záležitost, která se brzy může stát častější.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG? Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG?
Raja Koduri bude mít prezentaci na akci Samsung's Advanced Foundry Ecosystem Forum pořádané (jak jinak) jihokorejským Samsungem, který je jeden ze dvou adeptů na výrobu čipů Xe-HPG pro Intel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz Vývojový Asus Strix s Navi 21 XT dosahuje turbo taktu až přes 2500 MHz
Patrick Schur se na Twitteru podělil o informace o vývojových verzích grafik Asus Strix, které nesou čip Navi 21 XT. Vypadá to na velice slušné takty při TGP 289 W, takže co nového se dozvíme? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GitHub kvůli RIAA odstranil YouTube-DL, knihovnu pro stahování YT videí GitHub kvůli RIAA odstranil YouTube-DL, knihovnu pro stahování YT videí
GitHub byl nucen odstranit ze svých stránek zdrojové kódy populární knihovny pro stahování YouTube videí, YouTube-DL. Ta často sloužila k neoprávněnému vytváření a distribuci kopií autorsky chráněného obsahu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář