Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX

Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové, ale v podstatě stejné skříně MasterBox TD500 určené pro velké sestavy založené na základních deskách formátu Extended ATX (E-ATX). Máme tu konkrétně MasterBox TD500 Mesh a Mesh White.
K oblíbeným
reklama
MasterBox TD500 Mesh a Mesh White od společnosti Cooler Master si můžeme krátce představit jako velké skříně lišící se navzájem pouze svým zbarvením. Obě se snaží nabídnout kvalitní chlazení, což je zřejmé už jen s pohledem na perforované čelo a pod ním schované tři velké ventilátory, které se ukážou díky svým barevným LED. 
 
 
Máme tu variaci na klasický design MasterBox se zkoseným čelem a nahoře umístěnými porty a tlačítky. Celou levou bočnici přitom v obou případech tvoří tvrzené sklo, jež má v sobě vybroušeno několik rovný zářezů. A zvláště na světlém modelu je vidět, jak je přední jemná mřížka tvarovaná s využitím ostrých hran. 
 
 
 
Obě skříně jsou dodávány se třemi ARGB ventilátory vepředu, jejichž podsvícení si samozřejmě budeme moci nastavit dle libosti, a to s využitím systémů poskytnutých základními deskami značek ASUS, Gigabyte, MSI a ASRock.
 
Uvnitř pak máme klasické rozmístění komponent se zdrojem ve spodním tunelu, který má na sobě i pozice pro dvě 2,5" zařízení. Podporovány jsou základní desky formátu až E-ATX SSI-CEB (12" x 10,7"), dále pak celkově až sedm 120mm ventilátorů nebo dva 360mm radiátory vodního chlazení. Pak je možné dovnitř umístit až 410 mm dlouhé karty, až 165 mm vysoký procesorový chladič a zdroj může mít hloubku až 180 mm. 
 
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře