Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX

Cooler Master nabízí dvě nové MasterBox TD500 pro desky E-ATX
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové, ale v podstatě stejné skříně MasterBox TD500 určené pro velké sestavy založené na základních deskách formátu Extended ATX (E-ATX). Máme tu konkrétně MasterBox TD500 Mesh a Mesh White.
K oblíbeným
reklama
MasterBox TD500 Mesh a Mesh White od společnosti Cooler Master si můžeme krátce představit jako velké skříně lišící se navzájem pouze svým zbarvením. Obě se snaží nabídnout kvalitní chlazení, což je zřejmé už jen s pohledem na perforované čelo a pod ním schované tři velké ventilátory, které se ukážou díky svým barevným LED. 
 
 
Máme tu variaci na klasický design MasterBox se zkoseným čelem a nahoře umístěnými porty a tlačítky. Celou levou bočnici přitom v obou případech tvoří tvrzené sklo, jež má v sobě vybroušeno několik rovný zářezů. A zvláště na světlém modelu je vidět, jak je přední jemná mřížka tvarovaná s využitím ostrých hran. 
 
 
 
Obě skříně jsou dodávány se třemi ARGB ventilátory vepředu, jejichž podsvícení si samozřejmě budeme moci nastavit dle libosti, a to s využitím systémů poskytnutých základními deskami značek ASUS, Gigabyte, MSI a ASRock.
 
Uvnitř pak máme klasické rozmístění komponent se zdrojem ve spodním tunelu, který má na sobě i pozice pro dvě 2,5" zařízení. Podporovány jsou základní desky formátu až E-ATX SSI-CEB (12" x 10,7"), dále pak celkově až sedm 120mm ventilátorů nebo dva 360mm radiátory vodního chlazení. Pak je možné dovnitř umístit až 410 mm dlouhé karty, až 165 mm vysoký procesorový chladič a zdroj může mít hloubku až 180 mm. 
 
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh a Mesh White jsou dostupné za doporučenou koncovou cenu 2499 Kč s DPH v České republice a 99,99 euro s DPH na Slovensku.
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme
Nové informace šířící se o generaci Ampere přinášejí očekávání toho, co NVIDIA chce za měsíc představit na své GDC 2020. Optimisté očekávají Ampere a ti největší optimisté dokonce herní Ampere. A jak to vidí v Igorově laboratoři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost
Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1. CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1.
Polské studio CD Projekt Red se může pochlubit pozici evropské dvojky mezi největšími herními studii. Může se těšit z velice dobrých prodejů titulu The Witcher 3: Wild Hunt a nadějného Cyberpunk 2077. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Mars je definitivně seismicky aktivní, InSight detekoval 174 záchvěvů Mars je definitivně seismicky aktivní, InSight detekoval 174 záchvěvů
Můžeme už říci, že díky InSight je možné potvrdit seismickou aktivitu planety Mars. Modul totiž během 10 měsíců detekoval 174 záchvěvů, přičemž NASA mluví také o vulkanické aktivitě této planety. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek