Cooler Master nabízí uzavřenou skříň SL600M Black Edition

Cooler Master nabízí uzavřenou skříň SL600M Black Edition
, , aktualita
Cooler Master si připravil rok po vypuštění řady skříní SL nový model v podobě MasterCase SL600M Black Edition. Ta slibuje komínový efekt chlazení podpořený pomocí velkých ventilátorů a také uzavřený design.  
K oblíbeným
reklama
Nová MasterCase SL600M Black Edition tak vychází z dříve představeného modelu SL600M, který je už na trhu zhruba rok. Má však povětšinou světlou do stříbrna laděnou barvu, zatímco nový model je už dle svého názvu tmavý. 
 
 
To se na snímku s Batmanem zrovna moc dobře neukáže, ale máme tu i jinou fotografii. Jak je vidět, skříň  není úplně černá a spíše by se její barva dala označit jako gunmetal, čili česky dělový bronz. To i díky pískovanému povrchu hliníkových panelů. 
 
Skříň má uzavřený design, což znamená, že nemá viditelné ventilační otvory ani vepředu a ani v bočnicích, přičemž nahoře jsou do velké míry kryté vrchním panelem. Je to proto, že vzduch má v tomto případě proudit zespodu směrem vzhůru, takže výrobce může mluvit o komínovém efektu. Tomu ale ve skutečnosti bude samozřejmě vhodné značně pomoci 200mm ventilátory. 
 
 
Dále můžeme zmínit rámeček pro grafickou kartu, který umožňuje ji otočit do vertikální polohy, abychom se mohli kochat pohledem skrz boční sklo. Dále tu jsou univerzální MasterCase rámečky pro pevné disky, SSD či vodní pumpu/rezervoár a za zmínku také stojí podsvícený I/O panel. Jeho USB porty se však díky senzoru rozsvítí až tehdy, kdy se k nim něco přiblíží. 
 
Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition bude dostupná od 15. listopadu 2019 za doporučenou koncovou cenu 209 eur.
  
Model
Cooler Master MasterCase SL600M 
Celkové rozměry
544 x 242 x 573 mm (H x Š x V)
Hmotnost
13,4 kg
Materiál
SECC, sklo, plast, hliník
Kompatibilita
E-ATX (max. 304 x 271 mm / 12 x 10,7"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
maximální výška procesorového chladiče 191 mm
maximální délka karet 318 mm
maximální hloubka zdroje 200 mm
Šachty
0x 5,25"
4x 2,5"/3,5"
4x 2,5"
Přední I/O panel
2x USB 3.0 typ A
2x USB 2.0 typ A
1x USB 3.1 Gen 2 typ C
2x 3,5mm audio
PWM ovladač otáček ventilátorů (až 4)
senzor přiblížení (proximity)
Sloty
7x
2 pro vertikální instalaci grafické karty
Chlazení
spodní 3x 120 / 2x 140mm ventilátor nebo 2x 200 mm (2x 200mm @ 800 RPM nainstalované)
vrchní 3x 120 / 2x 140mm ventilátor nebo 2x 200 mm 
 
vodní chlazení: až 360mm nahoře (tloušťka max. 43 mm)
až 360mm dole (max. tloušťka 72 mm)
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Lepší než dabing: Cyberpunk 2077 synchronizuje řeč s pohyby úst v 10 jazycích Lepší než dabing: Cyberpunk 2077 synchronizuje řeč s pohyby úst v 10 jazycích
Cyberpunk 2077 měl sice dorazit už na jaře, ale nakonec tvůrci stihnou ještě letošní podzim, takže tato hra rozhodně nebude kandidát na titul s nejvícekrát odloženým nástupem na trh, na to jsou tu jiné. Navíc se ukazuje, že technicky bude opravdu na výši.
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
OSIRIS-REx úspěšně letmo přistál na asteroidu Bennu pro sběr vzorků OSIRIS-REx úspěšně letmo přistál na asteroidu Bennu pro sběr vzorků
Americké NASA se nyní povedlo to, co minulý rok předvedla japonská JAXA. Tentokrát ale nejde o sondu Hayabusa2 u asteroidu Ryugu, ale o OSIRIS-REx a asteroid Bennu. Úkol byl ale stejný, sebrat vzorky pro odeslání na Zemi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA si u Nokie objednala 4G LTE pro Měsíc NASA si u Nokie objednala 4G LTE pro Měsíc
Americká NASA myslí i na to, aby měli návštěvníci Měsíce i komfortní přístup k datům, a tak si v rámci iniciativy Tipping Point objednala u Nokie lunární síť využívající technologii 4G LTE. Bude stoprocentní pokrytí?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD GPU v procesorech Samsung: na Exynos 9925 si ještě počkáme AMD GPU v procesorech Samsung: na Exynos 9925 si ještě počkáme
Před dvěma měsíci se objevily zprávy, že Samsung bude více spolupracovat se společnostmi AMD i ARM. Její nové procesory Exynos by tak měly v budoucnu obsahovat grafické čipy od AMD, prvním takovým má být Exynos 9925.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sony PS5 bude ladit své chlazení dle konkrétních her Sony PS5 bude ladit své chlazení dle konkrétních her
Ten samý inženýr, který nedávno předvedl, jak se rozebírá konzole PlayStation, uvedl i jednu zajímavost o jejím chlazení. To má být totiž laděno na základě toho, jaká konkrétní hra právě na konzoli běží.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek