Cooler Master nabízí uzavřenou skříň SL600M Black Edition

Cooler Master nabízí uzavřenou skříň SL600M Black Edition
, , aktualita
Cooler Master si připravil rok po vypuštění řady skříní SL nový model v podobě MasterCase SL600M Black Edition. Ta slibuje komínový efekt chlazení podpořený pomocí velkých ventilátorů a také uzavřený design.  
K oblíbeným
reklama
Nová MasterCase SL600M Black Edition tak vychází z dříve představeného modelu SL600M, který je už na trhu zhruba rok. Má však povětšinou světlou do stříbrna laděnou barvu, zatímco nový model je už dle svého názvu tmavý. 
 
 
To se na snímku s Batmanem zrovna moc dobře neukáže, ale máme tu i jinou fotografii. Jak je vidět, skříň  není úplně černá a spíše by se její barva dala označit jako gunmetal, čili česky dělový bronz. To i díky pískovanému povrchu hliníkových panelů. 
 
Skříň má uzavřený design, což znamená, že nemá viditelné ventilační otvory ani vepředu a ani v bočnicích, přičemž nahoře jsou do velké míry kryté vrchním panelem. Je to proto, že vzduch má v tomto případě proudit zespodu směrem vzhůru, takže výrobce může mluvit o komínovém efektu. Tomu ale ve skutečnosti bude samozřejmě vhodné značně pomoci 200mm ventilátory. 
 
 
Dále můžeme zmínit rámeček pro grafickou kartu, který umožňuje ji otočit do vertikální polohy, abychom se mohli kochat pohledem skrz boční sklo. Dále tu jsou univerzální MasterCase rámečky pro pevné disky, SSD či vodní pumpu/rezervoár a za zmínku také stojí podsvícený I/O panel. Jeho USB porty se však díky senzoru rozsvítí až tehdy, kdy se k nim něco přiblíží. 
 
Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition bude dostupná od 15. listopadu 2019 za doporučenou koncovou cenu 209 eur.
  
Model
Cooler Master MasterCase SL600M 
Celkové rozměry
544 x 242 x 573 mm (H x Š x V)
Hmotnost
13,4 kg
Materiál
SECC, sklo, plast, hliník
Kompatibilita
E-ATX (max. 304 x 271 mm / 12 x 10,7"), ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
maximální výška procesorového chladiče 191 mm
maximální délka karet 318 mm
maximální hloubka zdroje 200 mm
Šachty
0x 5,25"
4x 2,5"/3,5"
4x 2,5"
Přední I/O panel
2x USB 3.0 typ A
2x USB 2.0 typ A
1x USB 3.1 Gen 2 typ C
2x 3,5mm audio
PWM ovladač otáček ventilátorů (až 4)
senzor přiblížení (proximity)
Sloty
7x
2 pro vertikální instalaci grafické karty
Chlazení
spodní 3x 120 / 2x 140mm ventilátor nebo 2x 200 mm (2x 200mm @ 800 RPM nainstalované)
vrchní 3x 120 / 2x 140mm ventilátor nebo 2x 200 mm 
 
vodní chlazení: až 360mm nahoře (tloušťka max. 43 mm)
až 360mm dole (max. tloušťka 72 mm)
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD Musk vypíše soutěž o nejlepší technologii zachytávání CO2, vítěz získá 100 mil. USD
Elon Musk je znám tím, že chce pomoci lidstvu zbavit se fosilních paliv. Jedním z nových projektů bude i soutěž o nejlepší systém zachytávání oxidu uhličitého, přičemž ve hře je cena ve výši 100 milionů USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet NVIDIA žádá výrobce, aby udávali TGP a takty mobilních grafických karet
NVIDIA nedávno potvrdila, že nová generace mobilních grafických karet GeForce už nebude rozdělena na základní Max-P a slabší Max-Q pro úspornější či tenčí počítače. Jak ale zákazník zjistí, co si kupuje? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal Digitimes: Intel se firmě TSMC ještě neupsal
V posledních dnech a týdnech se mluvilo o tom, že Intel se jistojistě chystá využít výrobní kapacity firmy TSMC k výrobě procesorů či snad dalších produktů, ovšem dle Digitimes žádná taková dohoda ještě neexistuje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games? Knights of the Old Republic se vrací, připraví je Lucasfilm Games?
Už před rokem jsme slyšeli o tom, že se chystá oživení série Knights of the Old Republic, čili KOTOR a také se mluví o tom, že ji bude vyvíjet nějaké studio, jež bychom zrovna nehádali. A vůbec přitom nemusí patřit pod Electronic Arts. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře