www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cooler Master uvádí dvě řady zdrojů: V Gold a V Platinum

Cooler Master uvádí dvě řady zdrojů: V Gold a V Platinum
, , aktualita
Cooler Master si připravil dvě nové řady počítačových zdrojů, jejichž označení V Gold a V Platinum nám jasně řekne, jakou efektivitu od nich můžeme čekat. Platinum budou přitom nejen efektivnější, ale také silnější.
K oblíbeným
reklama
Cooler Master uvádí na trh dvě nové řady počítačových zdrojů V Gold a V Platinum pět let po uvedení původní řady V. Jedná se o zdroje určené spíše pro náročnější uživatele, což platí zvláště pro řadu V Platinum, čemuž odpovídá i výkon jejích zdrojů. 
 
 
Cooler Master V Gold jsou nabízeny jako střední třída zdrojů, či jak řiká výrobce, aby jejich řada "zaplnila mezeru mezi klasickými a high-end uživateli". Firma zde slibuje kvalitní japonské kondenzátory a všeobecnou spolehlivost, kterou se snaží podtrhnout 10letou zárukou. 
 
Základní specifikace:
 • Varianty 550 W, 650 W, 750 W a 850 W
 • Certifikace 80 PLUS Gold / Cybernetics ETA-A
 • Half-bridge desing s technologií DC-DC
 • Plně modulární kabeláž s 16AWG PCI-e kabely
 • 135mm ventilátor s nízkou hlučností
 • 10letá záruka
Počítačové zdroje nové řady V Gold budou dostupné v Evropě od března 2019 za doporučené koncové ceny: V550 Gold - 99,99 eur, V650 Gold - 109,99 eur, V750 Gold - 119,99 eur a V850 Gold - 129,99 eur.
 
 
Cooler Master V Platinum se stejným označením certifikace 80 Plus mají dle výrobce nabízet vysokou bezpečnost, spolehlivost a účinnost. Jejích základní specifikace jsou následující: 
 • Varianty 850 W, 1000 W a 1300 W
 • Certifikace 80 PLUS Platinum
 • Full-bridge design s technologií DC-DC
 • Plně modulární kabeláž s 16AWG PCI-e kabely
 • 135mm ventilátor s režimem Thermal Regulation pro tichý provoz
 • 10letá záruka
Tyto zdroje dosahují průměrné účinnosti 92 procent a co se týče jejich dostupnosti, přijdou také v březnu, a sice za ceny: V850 Platinum - 199,99 eur, V1000 Platinum - 259,99 eur a V1300 Platinum - 299,99 eur.
 
 
Zdroj: TZ Cooler Master


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat? AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat?
Nedávno jsme se dozvěděli, že Frank Azor opustí svou firmu Alienware a vydá se vstříc nové kariéře ve firmě AMD. Dosud přitom pracoval jako viceprezident a generální manažer pro Alienware, Gaming a XPS v Dellu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz
Zrovna včera jsme mluvili o tom, že s vhodnou úpravou registrů se můžeme pokusit o výrazné přetaktování nových Radeonů. Umožněno je tak jít i nad 2,2 GHz v případě taktu grafického procesoru a nyní už tu máme příklad s testy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu
NASA slaví 50 let od přistání prvních lidí na Měsíci, ovšem tomuto tématu se nechceme věnovat, neboť připomínky této události na nás prší ze všech stran. Podívejme se spíše na přítomnost a do budoucnosti, jako ji vidí šéf americké agentury.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude
Ještě v době, kdy se jen spekulovalo o tom, co vůbec znamená teaser NVIDIE se slovem SUPER, se objevily informace o údajné GeForce RTX 2080 Ti SUPER, či prostě o vylepšeném hi-endu. Ten ale nakonec nepřijde, jak to vypadá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt
Server TechCrunch přinesl očekávaný souboj architektur procesorů Intel a AMD. Nový test si všímá IPC, čili výkonu na takt a srovnává tak moderní i starší procesory, které pracují se stejným počtem jader na stejném taktu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů