Cyberpunk 2077 bude na GeForce NOW ihned po vydání

Cyberpunk 2077 bude na GeForce NOW ihned po vydání
, , aktualita
NVIDIA nedávno uvedla do ostrého provozu službu GeForce NOW, z jejíž nabídky byly ale krátce poté stáhnuty hry od Activision Blizzard, což zákazníci nesou velice těžce. NVIDII se tak nyní velice hodí pozitivní zprávy. 
K oblíbeným
reklama
A pozitivní je jistě to, že na GeForce NOW bude hned v den vydání fungovat hra Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Od té se očekává, že bude spíše náročnější na hardware, takže o streamovanou verzi by mohl být velký zájem. Dalo se přitom čekat, že toto oznámení přijde, neboť NVIDIA nedávno pro Cyberpunk 2077 připravila limitovanou edici karet GeForce RTX 2080 Ti, takže jsme mohli očekávat reciproční "službičku" stvrzující dobré vztahy obou firem. 
 
 
Lidé s placenou službou GeForce NOW si pochopitelně budou moci zapnout podporu ray tracingu, kterou má Cyberpunk 2077 nabídnout hned ve své úvodní verzi a firma poukazuje na to, že už nyní je od daného studia na její platformě k dispozici série Zaklínače. Na Cyberpunk 2077 si totiž počkáme ještě řadu měsíců, a to až do 17. září. Další odklad by ale nastat už neměl, neboť hra je dle autorů už hotova a čas navíc poslouží jen pro vychytávání chyb. 
 
Aktuálně stále probíhá soutěž o karty GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 Edition a zde se můžete začíst do blogu věnovanému službě GeForce NOW.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů