www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>
>

Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC

Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
, , aktualita
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
K oblíbeným
reklama
Jedná se hned o kvintet nových, přesněji nově vyvinutých serverů PowerEdge od Dell EMC, které jsou postaveny na aktuálních 7nm procesorech AMD EPYC. To dobře ilustruje vysoký zájem, jaký tyto procesory ve výrobcích serverů vyvolaly.  
 
 
 
Výrobce slibuje výjimečný výkon, možnosti správy a zabezpečení s tím, že nové servery již dokázaly stanovit nové rekordy pro výkon spojený s virtualizovanými databázemi a benchmarky SAP SD (Sales and Distribution). 
 
V tiskovém prohlášení jsou uvedeny také podrobnější informace o provedení prvních testů nových serverů Dell EMC PowerEdge. Co se týče virtualizovaných databází, stanoven byl nový rekord na úrovni 280% výkonu toho starého, jenž se týká jednopaticových serverů. Výrobce dále zmiňuje 26% nárůst v počtu linek PCIe s propustností vyšší reálně o 60 %, což je výsledek využití rozhraní PCIe verze 4.0. Nicméně tato čísla nám v podstatě stejně nic neřeknou, takže co tu máme dále? 
 
 
Je to snad už jen seznam nových serverů s informacemi o jejich dostupnosti. Máme tu Dell EMC PowerEdge R6515 a R7515 s okamžitou celosvětovou dostupností, přičemž PowerEdge R6525 a C6525 přijdou na trh během příštího měsíce a PowerEdge R7525 někdy na začátku příštího roku. 
 
Dohromady jsme se tak moc nedozvěděli, a jde především o to, že se nové servery s druhou generací procesorů EPYC konečně dostávají na trh. 
 
Zdroj: TZ Dell


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář