www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>
>

Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC

Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
, , aktualita
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
K oblíbeným
reklama
Jedná se hned o kvintet nových, přesněji nově vyvinutých serverů PowerEdge od Dell EMC, které jsou postaveny na aktuálních 7nm procesorech AMD EPYC. To dobře ilustruje vysoký zájem, jaký tyto procesory ve výrobcích serverů vyvolaly.  
 
 
 
Výrobce slibuje výjimečný výkon, možnosti správy a zabezpečení s tím, že nové servery již dokázaly stanovit nové rekordy pro výkon spojený s virtualizovanými databázemi a benchmarky SAP SD (Sales and Distribution). 
 
V tiskovém prohlášení jsou uvedeny také podrobnější informace o provedení prvních testů nových serverů Dell EMC PowerEdge. Co se týče virtualizovaných databází, stanoven byl nový rekord na úrovni 280% výkonu toho starého, jenž se týká jednopaticových serverů. Výrobce dále zmiňuje 26% nárůst v počtu linek PCIe s propustností vyšší reálně o 60 %, což je výsledek využití rozhraní PCIe verze 4.0. Nicméně tato čísla nám v podstatě stejně nic neřeknou, takže co tu máme dále? 
 
 
Je to snad už jen seznam nových serverů s informacemi o jejich dostupnosti. Máme tu Dell EMC PowerEdge R6515 a R7515 s okamžitou celosvětovou dostupností, přičemž PowerEdge R6525 a C6525 přijdou na trh během příštího měsíce a PowerEdge R7525 někdy na začátku příštího roku. 
 
Dohromady jsme se tak moc nedozvěděli, a jde především o to, že se nové servery s druhou generací procesorů EPYC konečně dostávají na trh. 
 
Zdroj: TZ Dell


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře