www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Dell oficiálně představuje podnikový tablet Latitude ST

Dell oficiálně představuje podnikový tablet Latitude ST
, , aktualita
Společnost Dell již dříve oznámila, že jeho nové podnikové tablety Latitude ST s operačním systémem Windows 7 se chystají na trh. Nyní je oficiálně představila i na našem trhu, kde jsou již v prodeji u distributorů 100Mega, SWS a AT Computers...
K oblíbeným
reklama
Společnost Dell již dříve oznámila, že jeho nové podnikové tablety Latitude ST s operačním systémem Windows 7 se chystají na trh. Nyní je oficiálně představila i na našem trhu, kde jsou již v prodeji u distributorů 100Mega, SWS a AT Computers a také u více než 600 partnerů programu Dell Partner Direct za cenu od 16250 Kč bez DPH (ale včetně dopravy k zákazníkovi a 3leté záruky Next Business Day).

Dell Latitude ST je založen na 10,1" displeji s multidotykovou vrstvou a rozlišením 1280 x 800, k němuž dostaneme také stylus. Uvnitř se pak nachází procesor Intel Atom Z670 s 2 GB operační paměti a jako úložiště dat poslouží 64GB či 128GB SSD. Pak nechybí 3G, GPS modul, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, pro zabezpečení poslouží Microsoft BitLocker, šifrovací modul TPM 2.1, otvor pro zámky Kensington a využít budeme moci také přední i zadní kameru. Pak nemůže chybět ani port USB, čtečka pro karty SD, výstup HDMI a vestavěná baterie, od níž můžeme dle výrobce očekávat výdrž až 7 hodin.

Zdroj: TZ Dell
reklama
Nejnovější články
Aktualizace KB4517389: k rozbitému menu Start se přidává BSOD Aktualizace KB4517389: k rozbitému menu Start se přidává BSOD

S aktualizacemi Windows 10 už to opravdu přestává být legrace. Kumulativní update KB4517389 mnohým rozbil menu Start a nyní se zjistilo, že stojí i za zvýšeným množstvím BSOD, kritických pádů systému. 

Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Životnost SSD může být problém aneb Tesly ničí samy sebe Životnost SSD může být problém aneb Tesly ničí samy sebe
Většina SSD disků má takovou přepisovací životnost, že se ke smrti disků z tohoto důvodu většina uživatelů ani nepřiblíží. Problémy však mají uživatelů vozů Tesla. Tam totiž kvůli přepisování odchází čipy v multimediálním systému.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Hackeři se přes VPN dostali na servery Avastu, ten je zarazil Hackeři se přes VPN dostali na servery Avastu, ten je zarazil
Český výrobce antivirů Avast se přiznal, že se do jeho počítačové sítě dostali hackeři. Využili k tomu kompromitování přihlašovacích údajů do dočasného VPN účtu a získali zde vysoká administrátorská práva.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Japonsko pomůže NASA vybudovat lunární vesmírnou stanici Lunar Gateway Japonsko pomůže NASA vybudovat lunární vesmírnou stanici Lunar Gateway
NASA v rámci svého programu Artemis kromě partnerství s americkými soukromými společnostmi navazuje spolupráci i se zahraničními kosmickými agenturami. S realizací vesmírné stanice u Měsíce pomůže například Japonsko. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Gigabyte ukázal desku s TRX40 pro Threadripper 3000 Gigabyte ukázal desku s TRX40 pro Threadripper 3000
Už zanedlouho budou moci výrobci desek oficiálně představit své nové modely pro procesory Threadripper, ovšem zatím to mohou být pouze náznaky, uniklé informace a jednotlivé snímky. Jeden takový tu máme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek