www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Dell oficiálně představuje podnikový tablet Latitude ST

Dell oficiálně představuje podnikový tablet Latitude ST
, , aktualita
Společnost Dell již dříve oznámila, že jeho nové podnikové tablety Latitude ST s operačním systémem Windows 7 se chystají na trh. Nyní je oficiálně představila i na našem trhu, kde jsou již v prodeji u distributorů 100Mega, SWS a AT Computers...
K oblíbeným
reklama
Společnost Dell již dříve oznámila, že jeho nové podnikové tablety Latitude ST s operačním systémem Windows 7 se chystají na trh. Nyní je oficiálně představila i na našem trhu, kde jsou již v prodeji u distributorů 100Mega, SWS a AT Computers a také u více než 600 partnerů programu Dell Partner Direct za cenu od 16250 Kč bez DPH (ale včetně dopravy k zákazníkovi a 3leté záruky Next Business Day).

Dell Latitude ST je založen na 10,1" displeji s multidotykovou vrstvou a rozlišením 1280 x 800, k němuž dostaneme také stylus. Uvnitř se pak nachází procesor Intel Atom Z670 s 2 GB operační paměti a jako úložiště dat poslouží 64GB či 128GB SSD. Pak nechybí 3G, GPS modul, WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0, pro zabezpečení poslouží Microsoft BitLocker, šifrovací modul TPM 2.1, otvor pro zámky Kensington a využít budeme moci také přední i zadní kameru. Pak nemůže chybět ani port USB, čtečka pro karty SD, výstup HDMI a vestavěná baterie, od níž můžeme dle výrobce očekávat výdrž až 7 hodin.

Zdroj: TZ Dell
reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz Radeony RX 5700 mohou jít s úpravou registrů nad 2,2 GHz
Grafické karty Radeon budou asi mnohem oblíbenějším cílem overclockerů z řad běžných uživatelů než procesory Ryzen 3000, protože to vypadá, že s úpravou registrů lze získat nezanedbatelný frekvenční nárůst.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU? AMD vs. NVIDIA: jak zub času ovlivňuje výkon GPU?
Pokud by si někdo myslel, že se starým křemíkovým hardwarem je to podobné jako se starým spalovacím motorem, může být vcelku v klidu. Starý křemíkový čip časem nezíská horší výkon, ale o tom však nerozhoduje sám.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS NVIDIA se chlubí 50 % výkonu navíc v Monster Hunter: World díky DLSS
NVIDIA se s námi podělila o benchmark, který ukazuje na výkon jejích GeForce RTX ve hře Monster Hunter: World. Ten má být díky Deep Learning Super Sampling (DLSS) o polovinu vyšší, což se v takové náročné hře bude hodit.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB? Ryzen 9 3900X: stačí na něj originální chladič Wraith Prism RGB?
Dvanáctijádrový procesor Ryzen 9 3900X je pochopitelně aktuálně ve středu zájmu, a to i z hlediska spotřeby a chlazení. Na spotřebu a schopnost levnějších desek jej napájet jsme se už podívali a nyní je tu chlazení. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One Severní Karolína zvažuje vysokorychlostní dráhu od Virgin Hyperloop One
Projekt Hyperloop byl navržený podnikatelem a vizionářem Elonem Muskem. Jeho realizace se ujaly soukromé společnosti, jednou z nich je Virgin Hyperloop One. Ta by mohla vybudovat vysokorychlostní trať i v Severní Karolíně. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková